Acun Ilıcalı Exxen için çekmeye hazırlandığı yeni bölümlü Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosu belli oldu. TRT'nin bir dönem fenomen olmuş dizisi Leyla ile Mecnun eski kadroyu topladı ancak bir eksik var! Kadrosunda Ali Atay, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Ta

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü
Acun Ilıcalı Exxen için çekmeye hazırlandığı yeni bölümlü Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosu belli oldu. TRT'nin bir dönem fenomen olmuş dizisi Leyla ile Mecnun eski kadroyu topladı ancak bir eksik var!

Kadrosunda Ali Atay, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümleri ile yeniden çekilmeye hazırlanıyor. Dizinin haklarını satın alan Acun Ilıcalı dizinin yönetmeni Onur Ünlü ile anlaşmış ve eski kadroyu toplamasını söylemişti.

Leyla ile Mecnun yeni bölümleri nasıl olacak? Eski oyuncular mı yeni oyuncular mı olacak sorusunun yanıtı belli oldu. Leyla ile Mecnun dizisi eski kadro ile Exxen'e özel yeni bölümlerle yeniden çekilecek! Ancak eski kadrodan bir kişi hala ikna edilemedi.

Tüm son kadronun onay verdiği Exxen'in Leyla ile Mecnun dizisine bir kişi henüz onay vermedi. Dizinin en önemli karakterlerinden Erdal Bakkal karakterine hayat veren Cengiz Bozkurt ben yokum dedi. Ancak ikna çalışmalarının hala sürdüğü öğrenildi.Dizide ilk kadronun olmaması ise dizinin beklenen etkiyi yaratmayacağı görüşü oluşturdu. Leyla ile Mecnun dizisinin en başarılı sezonu olan ilk sezonlarda yer alan Arda ve ilk Leyla karakterinin olmaması ve yeniden Exxen için çekilecek olması dizinin başarısız olacağı görüşünü kuvvetlendirdi. Eski kadronun onay vermeyeceği konuşulurken, tüm oyuncuların biz varız demesi ise şaşkınlık yarattı.

Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncuları şimdilerde başka dizilerde yer almaktadır. Şöyle bir göz gezdirirsek; dizinin Hırsız Yavuz'u Osman Sonant Uyanış Büyük Selçuklu, dizinin Mecnun'u Ali Atay Son Yaz dizisinde, dizinin ilk Leyla'sı Mucize Doktor dizisinde yer almaktadır.