Batu Alıcı ne kadar kazandı? Batu Alıcı son soruyu bildi mi? Batu Alıcı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında son soruya cevap verdi mi?

ATV'nin yıllardır ilgiyle izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 20 yaşındaki Batu Alıcı gündemden düşmedi.

1 milyonluk soruyu açtıran Batu Alıcı yarışmada tüm soruları bildi mi? Batu Alıcı ne kazandı? Batu Alıcı son soruya cevap verdi mi? Geçtiğimiz hafta son soruya kadar gelerek gündem olan genç ve yakışıklı yarışmacı Batu Alıcı son soruyu ne cevap verdi?

20 yaşındaki Batu Alıcı 1 milyonluk soruyu kazandı mı?

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon değerindeki soruyu açtıran Batu Alıcı ne kadar kazandı? 1 milyonluk soruyu açtıran Batu Alıcı ne kazandı? 

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyan Batu Alıcı hem yakışıklılığı hem de zekasıyla gündem olmuştu. Batu Alıcı bugün son soruya cevap verdi mi?

Tüm soruları doğru yanıtlayan Batu Alıcı son soruya kadar geldi ve soruyu açtırdı.