Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola kendiymiş gibi sahte hesapla yazılan "reisin yanındayız" postlarına çıldırdı!

Ünlü isimlerin paylaştığı Global Call Help Turkey paylaşımları için tartışma sürüyor! Sosyal medyada bazı hesaplar Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Tarkan gibi ünlü isimlerin hesap süsü vererek "Devletimi aciz göstermeyeceğim" paylaşımlarında bulundu.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karkaterini canlandıran ve başarısı ile kendisine hayran bırakan Ezgi Mola duyarlı yapısı ile yangın konusunda susmadı.

Ezgi Mola pek çok kullanıcı gibi sosyal medya hesabından Global Call Help Turkey postlarını paylaşarak dünyadan yardım istemişti.

Türkiye'de hayvanlar canlı canlı yayıyor, ağaçlarımız yanıyor, alevler şehir merkezlerine ulaştı ancak müdahalaleler hala yetersiz. Ülke adeta yanıyor!

Ünlü isimler de bu çaresizlik karşısında ve yetkililerin pes dedirten açıklamaları sonrası tepki göstermeye devam ediyor. Ünlü isimlerden bazıları yangın bölgesinde yardım çaılmşalarına bizzat destek olurken bazı işe yaramazlar ise ülke yanarken ünlü isimler adına fake görsellerle "Etiketlere ilk gün bende destek vermiştim ancak büyük oyunun parçası olduğumu anladım Reisimizin yanındayız" diye paylaşımlarda bulundu.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Ezgi Mola bu görselleri alarak "Bunu yapan geri zekalı : buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcasan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııı!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyac listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be! S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda" diye yazarak tepki gösterdi!

E74EFRJXMAck_dt