Fenerbahçe token satışı ne zaman başlayacak? Fenerbahçe token kaç TL, nereden alınır?

Fenerbahçe, Paribu ile anlaşma yaparak kripto para piyasasına gireceğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Peki Fenerbahçe token satışı başladı mı?

Spor 09.08.2021 - 13:54 09.08.2021 - 13:54 Volkan Arık

Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak kripto para piyasasına gireceğini duyurmuştu. Paribu ile anlaşan Fenerbahçe Geçtiğimiz günlerde ön satışın başlayacağını da açıklamıştı. Peki Fenerbahçe token satışı başladı mı? Fenerbahçe Token ön satışı ne zaman? Fenerbahçe token kaç TL nereden alınır?

Fenerbahçe Spor Kulübü Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada paribu ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda kripto para piyasasına gireceklerini ifade etmişti. Yapılan açıklamada Fenerbahçe koyun ön satışı için 9 Ağustos tarihi verilmişti. Bugün 9 Ağustos olması nedeniyle birçok Fenerbahçeli taraftar arama motorunda Fenerbahçe token ön satışı ne zaman sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Fenerbahçe token satışı başladı mı? Fenerbahçe token satışı ne zaman başlıyor? Fenerbahçe token nereden alınır, kaç TL?

fenerbahce-token-satisi-ne-zaman-baslayacak-fenerbahce-token-kac-tl-nereden-alinir

FENERBAHÇE TOKEN ÖN SATIŞI BAŞLADI MI?

Fenerbahçe ve paribu ortaklığı ile başlatılan Fenerbahçe token kripto para birimi satışı için araştırmalar devam ediyor. Yapılan açıklamada söz konusu Kripto para birimi ile birlikte kullanıcılara büyük avantajlar geleceği ifade edilmişti. Bugün yapılan son dakika açıklaması ile birlikte ise Fenerbahçe token ön satışının başladığı duyuruldu. Fenerbahçe coin olarak da bilinen kripto para birimi 9 12 Ağustos 2021 tarihleri arasında ön satışta olacak.

FENERBAHÇE TOKEN KAÇ TL, NEREDEN ALINIR?

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kendi Kripto para birimi olan Fenerbahçe token Paribu ile yapılan ortaklığı doğrultusunda satışa çıkarıldı. Paribu internet sitesi üzerinden ön satışa çıkarılan Fenerbahçe tokeni hemen satın alabilirsiniz. Fenerbahçe token için ön satış tarihi 9 12 Ağustos 2021 olarak belirlendi. Peki Fenerbahçe token kaç TL? Fenerbahçe coin 2 farklı seçenek ve satışa çıkarıldı. Ilk seçenektir 1 FB token 15 TL olarak satılırken iki seçenekte ise 1 FB token 30 TL olarak satışa sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@