Galatasaray Taraftarları İsyan Bayrağını Açtı! Eşref Hamamcıoğlu'na Büyük Tepki!

Sarı Kırmızılı camiada liseli yaşlılar tartışması sürüyor! Oylamayı önde götüren Eşref Hamamcıoğlu'na statükocu yakıştırması ile büyük tepki var!

Spor 19.06.2021 - 16:53 19.06.2021 - 18:15 Ece Sahan

Galatarasay'da seçim günü kıran kırana gidiyor. Ünal Aysal sonrası başkanları ile büyük tepki çeken ve düşüşe geşen Galatasaray'da yeni başkan adayları da bir hayli tartışmalı.

Galatarasay Spor Kulübü'nde başkanlık seçimi gerçekleşti. Sandıkların sayımı yapılmaya devam ederken, tartışmalı başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu oylamayı önde götürüyor. Galatarasaylı taraftarlar ise Eşref Hamamcıoğlu'nu istemiyor. 

Galatasaray'da uzun zamandır süren "liseli dinazorlar" tartışması Eşref Hamamcıoğlu adaylığı ile yeniden hortladı. Eşref Hamamcıoğlu'nun statükocu yapısı ve küçüleceğiz açıklamaları nedeniyle taraftarlar tepkili. 

Eşref Hamamcıoğlu, Basketbol'u tamamen küçültme düşüncesinde olduğunu açıklamıştı. 

Ancak açılan oylarda Eşref Hamamcıoğlu Galatasaray'ın yeni başkanı olarak görülüyor. Eşref Hamamcıoğlu'nun yanı sıra Burak Elmas, Yiğit Şardan, Metin Öztürk, İbrahim Özdemir'in adaylığı sürerken Eşref Hamamcıoğlu büyük bir oy farkı ile seçimi lider götürüyor. 

TEPKİLER ARTIYOR!

Eşref Hamamcıoğlu'na tepkiler ise sosyal medyada sürüyor. Sarı Kırmızılı taraftarlar Eşref Hamamcıoğlu'nun başkan olması durumunda isyan bayraklarını yeniden açacak gibi duruyor.

Sosyal medyada;

"Eşref Hamamcıoğlu seçilirse Lig Tv üyeliğimi dahi iptal edeceğim, yüryecek hali omayan bunaklar yine kulübü ayaklar altına almaya hazırlanıyor. Hakkımı helal etmiyorum.

Bizim dinazorlar ile dolu camiamıza Eşref Hamamcıoğlu gibi vizyonsuz müstahak. Yazık olacak.

Burak Elmas ve Metin Öztürk'e. Burak Elmas sırf liseli değil diye oy vermeyenlere taraftarlık hakkımı helal etmiyorum" yorumları yapıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@