Transferde gece yarısı bombası. Halen Beşiktaşla anlaşmayan Rachid Ghezzal ile her konuda anlaşıldığı iddia ediliyor. Galatasaray taraftarı gece yarısı 3 transfer bombasıyla havalara uçtu!

Rachid Ghezzal, Florentino, Paulinho ve Gedson Fernandes imzayı attı iddiası!

Gece yarısı spor servislerine düşen bomba iddiaya göre Florentino ve Gedson Fernandes imza attıran Galatasaray, Rachid Ghezzal'ı kadrosuna kattı. Süper Lig'de Beşiktaş'ın şampiyonluğun en büyük etkisi olan Rachid Ghezzal'ın Beşiktaş'tan başka Türk takımında forma giymem dese de Galatasaray'ın araya girerek Ghezzal ikna ettiği öğrenildi!

Burak Elmas bombaları patlatıyor!

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas, Florentino ve Gedson Fernandes sonrası Rachid Ghezzal'la her konuda anlaştığı ve anlaşmanın bu hafta içi duyurulması bekleniyor. Galatasaray'da 3 transfer sonrası yeni bir bomba daha ortaya çıktı.

Paulinho sürprizi!

Galatasaray'da Rachid Ghezzal gibi Paulinho transferi de heyacan yarattı. Galatasaray'ın yeni yıldızı Paulinho Fatih Terim fotoğraflarını beğenmeye başladı. 32 yaşında Sao Paulo forması giyen orta saha oyuncu Galatasaray'la her konuda anlaştığı ve imza attığı bildiriliyor.

Burak Elmas böylelikle Rachid Ghezzal, Paulinho, Florentino ve Gedson Fernandes transferini açıklayacak ancak Babel, Falcao ve Feghouli kulüpten ayrılması bekleniyor ve ayrılık gerçekleştiği günler yeni transfer açıklanacağı öğrenildi.