Galatasaray dün akşam Fatih Karagümrük ile kendi sahasında karşı karşıya geldi ve karşılaşmadan 2-0 Galip ayrıldı. Galatasaray'ın Yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu ise 35 dakikada sakatlanarak yerini Emre Kılınç’a bıraktı. Yıldız futbolcunun karşılaşma sonunda ise acı bir haber aldığı öğrenildi. Kerem Aktürkoğlu babaannesini kaybetti.

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak! Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak!

Süper Lig'in 31 haftasında kendi evinde Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelen Galatasaray sahadan 2-0’lık skorla galip ayrıldı. Mücadelenin ardından ise Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu babaannesinin acı haberiyle yıkıldı. Yıldız futbolcunun babaannesinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Acı haberi maç sonunda aldı

Galatasaray'da bu sezonun parlayan yıldızı olan Kerem Aktürkoğlu dün akşam oynanan Karagümrük maçının 35 dakikasında sakatlanarak yerini Emre Kılınç'a bıraktı. Yıldız futbolcu saha kenarına geçerken karşılaşma sonunda ise acı haberi aldı. Genç Yıldız'ın babaannesinin hayatını kaybettiği öğrenilirken acı haberle birlikte adeta yıkıldı. Galatasaray'ın genç yıldızına soyunma odasında arkadaşları destek verdi.