Türkiye'nin en gözde çiftlerinden olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti yıllar sonra yeniden aynı projede buluşuyor. Neslihan Atagül'ün rol alacağı gecenin ucunda isimli dizide partneri eşi Kadir Doğulu oldu.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün böyle olacağı Gecenin Ucunda dizisi büyük bir heyecanla bekleniyordu. Dizide Neslihan Atagül'ün partnerinin kim olacağı daha hayranları tarafından merak ediliyordu. Nihayet Neslihan Atagül'ün yeni partneri belli oldu. Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu yıllar sonra aynı projede bir araya gelecek. Yani gecenin ucunda dizisinin erkek başrolü Kadir Doğulu oldu.

9 yıl aradan sonra buluşacaklar

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, 2013-2014 sezonunda ekranlara gelen ve 50 bölüm boyunca devam eden Fatih Harbiye dizisinde birlikte rol almıştı. Çiftin aşkları bu dizide başlarken daha sonra nikah masasına taşınmıştı. 9 yıldan beri beraber olan ünlü çift yıllar sonra tekrar aynı projede başrolü paylaşacak. Ünlü çiftin yeni rolleri için oldukça heyecanlı olduğu öğrenildi.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Kanalın yoğun ısrarı sonuçlarda

Eylül ayında Star TV'de ekrana gelecek olan, Alim yapım ve TMC ortak çekeceği Gecenin Ucunda dizisinde başrolü Neslihan Atagül'ün oynayacağı zaten biliniyordu. Star TV'nin yapılmış şirketlerine erkek başrol oyuncusunun Kadir Doğulu olmadığı için çok ısrar ettiği ortaya çıktı. Dizide alınan karara göre Neslihan Atagül Macide karakterine Hayat verirken Kadir Doğulu ise Kazım karakterine Hayat verecek. Gecenin Ucunda dizisi Eylül ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak. Dizinin çekimlerinin ise yaz aylarında başlayacağı tahmin ediliyor.