Gelinim Mutfakta'da deprem. Yarışmanın sunucusu Demet Akalın ayrıldı. Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden ayrıldı? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim?

Kanal D ekranlarında Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın sunumu ile yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasında bugün şok ayrılık haberi gündeme damga vurdu. Yeni sezona Demet Akalın ile başlayan ve bomba gibi ilerleyen yarışma programında ünlü Sunucunun ayrıldığı öğrenildi. Gelinim Mutfakta hayranlarını üzen haber sonrasında Demet Akalın neden ayrıldı sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki gelinim mutfakta Demet Akalın neden ayrıldı? Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim oldu?

Hafta içi her gün Kanal D'de izlenme rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta ile ilgili Fatih Ürek bomba bir iddiayı gündeme getirdi. TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Fatih Ürek, Demet Akalın'ın yarışmadan ayrıldığını öne sürdü. Fatih Ürek’in bu iddialarına Demet Akalın'dan da cevap geldi. Peki Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden ayrıldı? gelinim mutfakta yeni sunucusu kim oldu?

DEMET AKALIN GELİNİM MUTFAKTA'DAN AYRILDI

Temmuz 2021’den bu yana Gelinim Mutfakta sunucusu olarak ekranlara çıkan Demet Akalın yarışmadan ayrıldı. TV 8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Fatih Ürek’in gündeme getirdiği ayrılık iddiaları Demet Akalın tarafından da doğrulandı. Telefonla canlı yayına bağlanan Demet Akalın, "Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben'i alın Songül Karlı'yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir" dedi. Böylece Demet Akalın'ın ayrılık sebebi de ortaya çıkmış oldu.

gelinim-mutfakta-demet-akalin-neden-ayrildi-gelinim-mutfaktanin-yeni-sunucusu-kim-oldu-1

GELİNİM MUTFAKTA YENİ SUNUCUSU KİM OLACAK?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Demet Akalın canlı yayında yaptığı açıklamalarla sunucu olarak yakın arkadaşları Songül Karlı ve Gülben Ergen’i önerdiğini söylemişti. Hatta Fatih Ürek’in bile geri dönebileceğini söyleyen Demet Akalın yeni sunucu için tüyo verse de henüz Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu belli olmadı. Şu anda Demet Akalın'lı bölümler ekranlara gelmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde gelinim mutfakta yeni sunucusunun açıklanacağı iddia edildi.