Gökhan Alkan Aşka Mı Geldi? Nesrin Cavadzade Kıskançlık Krizine Mi Girdi? Önce Sete Baskın Ardından İlanı Aşk

Kalp Yarası dizisinin yakışıklısı Gökhan Alkan aşka geldi. Nesrin Cavadzade'nin kendisini ziyarete çekimlerin olduğu Hatay'a gitmesi üzerine şiirler geldi. Kıskançlık krizi mi set ziyareti mi?

Magazin 07.07.2021 - 01:56 07.07.2021 - 01:58 Ece Sahan

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası oldukça başarılı bir imaj çizdi. Başrolünde Yağmur Tanrısevin ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı Kalp Yarası dizisi hem konusu hem de verilen mesajlarla alkış aldı.

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası'nda Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran arasında kalan bir karakteri canlandırmakta. İki güzel partner ile birden yer alan Gökhan Alkan'ı Hatay'da Nesrin Cavadzade yalnız bırakmadı ve İstanbul'dan sevgilisinin setini ziyarete gitti.

Çekimleri Hatay'da yapılan Kalp Yarası dizisinin setine Gökhan Alkan'ın sevgilisi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade misafir gitti. Sevgilisini görmeye giden Cavadzade'nin bu set baskını kıskançlık mı diye yorumlanırken hemen ardından Alkan'ın aşk dolu paylaşımı geldi.

Gökhan Alkan sosyal medya hesabından Nesrin Cavadzade'nin siyah beyaz çocukluk fotoğrafını paylaştı ve aşk dolu sözcükler yazarak hayranlığını dile getirdi.

Bu hareket de Gökhan'ı Hatay'da partnerleri Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran ile bırakmak istemedi seti bastı. Bu paylaşım Nesrin Cavadzade'nin kıskançlığını Gökhan Alkan aşk paylaşımı yaparak dindirmeye çalıştı yorumlarına sebep oldu.

AŞKA MI GELDİKISKANÇLIK MI DİNDİRDİ?

Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade'nin çocukluk fotoğrafını paylaşıp şu satırları yazdı; "Mahsun bakışlım, yok burunlum. Sonsuz bahtiyarlık siyah incilerinde kaybolmak. Ve alnından çıkıpla çıkmamak arasında kararsız kalmış bebek saçlarını koklamak"

Gökhan Alkan bu paylaşıma ayrıca güzel oyuncu Cavadzade'yi öptüğü bir fotoğrafı da ekledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@