Ünlü moda evi kurucusu olan Guccio Gucci'nin torunu olan Maurizio Gucci'nin öldürülmesini ve bu cinayetin ardından yaşananları konu alan House of Gucci filmi, Ridley Scott'ın yönetmenliğinde çekiliyor. Filmin kadrosunda Al Pacino, Jared Leto ve Adam Driv

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!
Ünlü moda evi kurucusu olan Guccio Gucci'nin torunu olan Maurizio Gucci'nin öldürülmesini ve bu cinayetin ardından yaşananları konu alan House of Gucci filmi, Ridley Scott'ın yönetmenliğinde çekiliyor. Filmin kadrosunda Al Pacino, Jared Leto ve Adam Driver gibi ünlü oyuncuların yanı sıra ünlü şarkıcı Lady Gaga'da yer alıyor. Filmde Lady Gaga'nın Patrizia Reggiani rolünü canlandıracağı öğrenildi. Öldürülen Maurizio Gucci'ye ise Adam Driver hayat verecek. Ünlü oyuncu Al Pacino'nun ise Guccio Gucci'nin büyük oğlu Aldo Gucci'yi beyazperdeye taşıyacağı aktarıldı.


Gucci ailesinin Al Pacino açıklaması şaşkınlık yarattı!


Oyuncu kadrosuyla şimdiden dikkat çeken House of Gucci filminin oyuncu kadrosundan herkes memnun değil. Filmin kadrosundaki oyunculardan memnun olmayan taraflardan birinin de filmde hikayesi anlatılacak olan Gucci ailesi olduğu öğrenildi. Aileye göre Aldo Gucci karakterini canlandırması için kadroya dahil edilen 80 yaşındaki Al Pacino, doğru bir oyuncu seçimi değil.Gucci hanedanlığının çöküşe geçtiği zamanları anlatacak filmin oyuncu seçimlerine tepki gösteren Patrizia Gucci, Al Pacino'un yanlış oyuncu tercihi olduğunu belirterek şaşkınlık yarattı.

Patrizia Gucci: "Dedem uzun boylu, mavi gözlü ve zarifti"


Al Pacino'nun filmde canlandırdığı karakter olan Aldo Gucci'nin torunu Patrizia Gucci'ye göre büyükbabasıyla Al Pacino'nun beden özellikleri birbiriyle taban tabana zıt. Dedesinin uzun boylu, mavi gözlü ve zarif biri olduğunu hatırlatan Patrizia Gucci, buna rağmen büyükbabasını canlandıran Al Pacino'nun kısa boylu, uzun favorili ve şişman olduğunu dile getirdi.


"Hollywood'un amacı Gucci ailesinin kimliğini çalmak"


Yapılan oyuncu tercihiyle dedesinin çirkin birisi olarak sunulduğunu düşünen Patrizia Gucci, Al Pacino'nun büyükbabasına zerre benzemediğini vurguladı. Ailesi adına konuşması gerekirse büyük bir hayal kırıklığına uğradıklarını kaydeden Patrizia, gelirini artırmak isteyen Hollywood'un şimdi de ellerini Gucci ailesinin hikayesine attığını söyledi. Patrizia Gucci, Hollywood'un yaptığı şeyin "Gucci ailesinin kimliğini çalmak" olduğunu dile getirdi.