Selçuk Ural oğlu Hakan Ural için "Hakan tek gecelik ilişkimin ürünü" dedi ve yıllardır konuşulan konu ile ilgili itiraflarda bulundu. Neyi neden yaşadılar hepsini teker teker anlattı.

Uzun süredir hem Hakan Ural'ın Selçuk Ural' olan kırgınlığı hem de Selçuk Ural'ın Hakan Ural'ı "oğul" olarak kabul etmediği konuşuluyordu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Son olarak ise Haberler.com'un YouTube kanalına konuk olan Selçuk Ural, Hakan Ural'ın annesi için "Çok çapkındım, bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı geldi" dedi.

Hakan Ural'ın askere gitmemek için sahte rapor almasını da hapse girdiği günlerde Hakan Ural'ı yalnız bırakmadığını anlatarak özetledi.

SELÇUK URAL, HAKAN URAL'A NEDEN SOYADINI YASAKLADI? NEDEN KÜSTÜLER?

Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural'ı bu defa çok kızdıracak açıklamalarda bulunurken "bir gece birlikte olduğu kadından Hakan Ural'ın meydana geldiğini" sözlerini ise 'Hakan'ın annesi her şeyi hırs için yaptı' diyerek tamamladı.

Sunucu Kalaycıoğlu'nun 'Hakan Ural hayatına girince sancılı durumlar oldu ve Türkiye'de DNA testi yaptıran ilk insan oldun. Hakan Ural'ı kabul etmeyip test istediğin için pişmanlık yaşadın mı?' sorusu üzerine ise şunları söyledi;

'Kızım için böyle bir DNA testi istemedim çünkü annesiyle evliydim. Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir. Binlerce flörtüm oldu.

Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı. Kadın, Hakan'ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben Hakan'ı alıp lunaparklara götürüyordum ama çocuk davamız 8-10 sene sürdü'

SELÇUK URAL, HAKAN URAL'A NEDEN SOYADINI YASAKLADI? NEDEN KÜSTÜLER? İŞTE O KONU;

Hakan Ural çok konuşulan askerlik dönemi ile ilgili olarak ise Selçuk Ural tüm dönemi şöyle anlattı;

'Hakan'ın en kötü zamanlarında yanında oldum. Hakan'ı askerlik için uyarmama rağmen sahte rapor aldı sonra da 4 ay hapis cezası çıktı. Ben o dönem evliydim ama rahmetli kadın bunu hırs için yaptı. Ben hata yapmış olabilirim çünkü gençtim. Hatamı sonrasında fazlasıyla telafi ettim.

En zor günlerinde yanındaydım. Hakan bir gün 'üvey babası için rahmetli babamı kaybettim' dediğinde çıktığı kanalı arayarak soy ismimin kaldırılmasını istedim.
O dönem bir programa bağlanıp Hakan erkekse benim soyadımı kullanmasın dedim. 19 yaşında baba oldum, hatalarım oldu. Hakan'ın hep yanında oldum, benim evimde kaldı ve ben onu hapisteyken hep ziyaret ettim. Konular kapandıktan sonra Hakan'ın annesi vefat etti.

Ben geç uyanan bir insanım. Öğlen kalktığımda annesinin öldüğünü öğrendim. İkindi namazına cenazesi vardı ben gidemediğim için Hakan bana küstü. Ben o cenazeye niye gideyim? Annesiyle konuşmuyoruz zaten.'