Hacklendim Dedi! Sevda Erginci'yi Aldattığı Mesajları İfşa Olan Yılmaz Kunt Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Sevda Erginci'nin evlenmek üzere olduğu Yılmaz Kunt'un Avukat Seray Öztürk'e attığı mesajlar ifşa edildi! Peki Yılmaz Kunt kimdir? Yılmaz Kunt nereli? Yılmaz Kunt kaç yaşında?

Magazin 27.07.2021 - 12:25 27.07.2021 - 12:26 Ece Sahan

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin Turna Hatun'u Sevda Erginvi, evlilik yolunda olduğu sevgilisi Yılmaz Kunt'un ihaneti ile sarsıldı!

Yılmaz Kunt'un Sevda Erginci ile evlilik yolundayken Avukat Seray Öztürk'e attığı mesajlar ifşa oldu!

Bodrum'da tatil yapan Sevda Erginci ile Yılmaz Kunt şoke oldu. Tabi bu olayda yanan Sevda Ergici oldu. Sevda Ergici evlenmek üzere olduğu ve bir süredir Bodrum'da beraber tatill yapan sevgilisi Yılmaz Kunt'un ifşa mesajları ile sarsıldı.

60f966aa86b2442c400f8527

Avukat Seray Öztürk, Sevda Ergici ile evleneceği haberleri çıkması üzerine Yılmaz Kunt'la mesajlarını Instagram'daki sayfasında "Başkası ile nişanlı olup nasıl bana yazarsın" diyerek yayınladı.

Mesajlarda Yılmaz Kunt'un Öztürk ile buluşmak için ısrarla mesajlar attığı görülüyor.

HESABIM HACKLENDİ DEDİ!

640xauto-8

Öztürk ifşaları "Evlilik yolundayken sürekli benimle buluşmaya çalışman gerçekten kadına karşı başka bir şiddet! Gerçekten yaptığına ne denir?" ifadeleri ile yayınladı. Öztür Kunt'un kendisine attığı fotoğraf ve video'ları da paylaştı ve "İyi tatiller" diye yazarak, Erginci ve Kunt'a gönderme yaptı.  Ancak daha sonra hesabının hacklendiğini söyledi.

dfsdfs

Olay sonrası başka kadınlarda Kunt'un kendilerine yazdığını açıkladı.

YILMAZ KUNT KİMDİR?

1994 Ankara doğumlu olan Yılmaz Kunt Best Model of Turkey 2015 birincisidir. Kırmızı Oda, Afili Aşk, Baş Belası, Gülümse Yeter, Bahtiyar Ölmez gibi dizilerde yer aldı.

SERAY ÖZTÜRK KİMDİR?

Yılmaz Kunt'un mesajlarınnı ifşa eden avukat Seray Öztürk;

0x0-yilmaz-kunt-ile-evlilik-yolunda-olan-sevda-erginciye-buyuk-sok-yilmaz-kuntun-bir-kadinla-mesajlari-ifsa-oldu-1627366651001

Gelişmelerden Haberdar Olun

@