Hadise Murda dansı şu sıralar sosyal medya alemini sarsıp milyonlarca kere izlenip izlenme rekoru kırarken, gözler Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'e çevrildi.

Mayıs ayının başında başında sevgilisi Mehmet Dinçerler ile sade bir törenle dünya evine giren Hadise dün akşam Murda ile samimi dansı gündeme otururken, ortaya türlü türlü iddialar atılmaya devam etti . Yeni gelin Hadise ve Murda'nın samimi bir şekilde şarkı söylerken ki dansı ortalığı velveleye verirken, bir dönüp bir daha bakılan dans ile alakalı Mehmet dinçerlerin olay çıkardığı Hadise ile kavga ettiği gündeme çıktı.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Pop müziğinin ünlü güzeller güzeli sanatçısı Hadise Murda ile dansı sonrasında tekrardan gündeme çıkmayı başarırken, gerek özel hayatı gerekse de sanatçılığı ile ilgili üzerine toplayan güzel popçu, milyonların dikkatini çeken Murda ile samimi dansı şu sıralar çok konuşuluyor. Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'in adeta sinir küpü olduğu sosyal medyada ortalığa atılırken, Hadise ve Murda'nın samimi dansı sonrasında Mehmet Dinçerler'in tepkisini Araştırdık

Özel hayatı ile gündemde olan Hadise; bildiğiniz üzere uzatmalı sevgilisi Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra gönlünü Mehmet Dinçerler'e kaptırmıştı. Ani bir evlilik kararı ile dünya evine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler sürekli olarak gündemde olmayı başarırken, geçtiğimiz gün ne yaptın sen Hadise dedirten görüntülerde Hadise'nin Murda ile samimi dansı Ortalığı ayağa kaldırdı.

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Dinçerler ile dünya evine giren Hadise burada dansı şu sıralar gerek Twitter gündeminde gerekse de Instagram gündeminde çok konuşulurken, ikilinin birlikte konserde ki sahneleri ve samimi dansları olay oldu. Şu anda gözler Mehmet Dinçerler'e çevrildi.

Hadise'nin Mehmet Dinçerler ile evlenmesi sonrasında mütevazi bir hayat sürdüğü Hatta cüretkar kıyafetlerini değiştirdiği konuşulurken Hadise Murda dansı ise Mehmet enişte ile aralarının açıldığı iddialarını ortaya atıyor.

Ancak Mehmet dinçerlerin konu ile alakalı hiçbir yorum yapmadığı ve eşi Hadise'nin her zaman yanında olduğu ise yaptığı paylaşımlar sonrasında gözler önüne serildi.