Hadise Reza Zarrab olayında flaş gelişme! Ebru Gündeş paylaştı, Seren Serengil anlattı

Hadise ve Reza Zarrab olayı bir kez daha gündemde. Seren Serengil canlı yayında Hadise ve Reza Zarrabla ilgili yeni iddialar ortaya attı. Ebru Gündeş bu sözlere ise manidar bir cevap verdi!

Magazin 10.06.2021 - 23:11 10.06.2021 - 23:11 Berkay Keskin

Son ayların en çok konuşulan haberi olan Hadise ve Reza Zarrab aşkı bir kez daha gündemde. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil yeniden Hadise ve Reza Zarrab aşkını masaya yatırdı. Aynı anda ise Ebru Gündeş'ten paylaşım geldi!

Seren Serengil bildiklerini anlattı!

Seren Serengil canlı yayında açıkladı. Seren Serengil Hadise'nin Reza Zarrab'a attığı mesajları okudu. Seren Serengil yaptığı açıklama "Hadise ve Reza Zarrab olayında avukata telefon açarak gerçeklerini öğrendim. Bişeyler yaşandı, bunu tek taraflı yaşadık. Geçmişte yaşadık, şu anda ortaya çıktı" diyerek yeniden Hadise ve Reza Zarrab olayını masaya yatırdı!

Ebru Gündeş manidar paylaşım!

Aynı anda Ebru Gündeş "“Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye.” Özdemir Asaf sözünü paylaştı. Ebru Gündeş bu paylaşıma binlerce beğeni gelirken, en çok Hadise ve Reza Zarrab olayında kimin hangi tarafta yer aldığını iyi gördüğünü dostu ve düşmanı bildiğini aktardı!

Hadise açıklama yapacak mı?

Seren Serengil iddiaları oldukça abarttı. Ebru Gündeş'le evliyken Hadise ve Reza Zarrab aşk yaşadığını resmen ilan etti. Geçmişte yaşandı diyerek eklerken şu an Hadise'nin erkek arkadaşını korurken, evlenmek üzere olan Hadise'ye bombayı attı.

Reza Zarrab ve Hadise sevgili oldu mu?

Reza Zarrab ve Hadise arasında neler yaşandı, Reza Zarrab ve Hadise sevgili oldu mu sorusu bu hafta en çok konuşulacak konulardan biri olacak gibi duruyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@