Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural hastaneye kaldırıldı. Peki Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Hakan Ural neden hastaneye kaldırıldı, hastalığı ne?

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak virüse yakalandığını bilinen virüslerin dışında başka virüslerde olduğunu söylemişti. Hakan Ural'ın sağlık durumu her geçen gün ciddiyetini arttırırken sunuculuğunu yaptığı Neler Oluyor Hayatta programından da ayrılmak zorunda kalmıştı. Pazartesi günü programa geri döneceğini söyleyen Hakan Ural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada durumunun kötüye gittiğini dile getirmişti. Bugün Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural'ın Corona virüse yakalandığı duyuruldu. Peki Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Hakan Ural neden hastaneye kaldırıldı?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programı Nur Tuğba Algül ile birlikte sunan Hakan Ural geçtiğimiz günlerde programı ara vermek zorunda kalmıştı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada soğuk algınlığı geçirdiğini söyleyen Hakan Ural Pazartesi günü programa geri döneceğini söylemişti ancak ünlü Sunucunun durumu kötüleşti. İlerleyen günlerde durumunun daha da kötüye gitmesi üzerine koronavirüs testi yaptıran Hakan Ural'ın test sonucu ilk olarak negatif çıkmıştı ancak Daha sonrasında pozitife döndü. Peki Hakan Ural'ın son durumu nasıl?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

Hakan Ural virgülü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda durumunun Her geçen gün daha kötüye gittiğini söylerken hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Ünlü sunucunun hastanede tedavisi devam ederken hastalık sürecini istediği gibi yönetemediği belirtildi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinden dua isteyen Hakan Ural “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin.” dedi.