Son DAkika Halil Akbunar Galatasaray'da! Transfer döneminde Galatasaray bombayı patlatıyor. Sarı kırmızılı ekip Trabzonspor'la görüşme halinde olduğu bilinen Halil Akbunar için devreye girdiği öğrenildi. Halil Akbunar ikna edildiği ve Sarı kırmızılılara evet dediği öğrenildi.

Transfer döneminde Galatasaray bombayı patlatıyor. Haziranın onbirinde başkanlık seçimlerini yapılacağı Galatasaray'da transferde dev hamle geldi. Küme düşen Göztepe'de 2 sezondur takımın yıldızı olan ve Galatasaraylı olduğu bilinen Halil Akbunar Galatasaray'a evet dedi.

Trabzonspor devredeydi!

Abdullah aVcı'nın da çok istediği ve bizzat görüşeceği öğrendiği Halil Akbunar transfer de kararını verdi. ilan365.net özel haberine göre, Halil Akbunar gelecek sezon Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray'ın transfer listesinde 1. sırada yer olan Halil Akbunar hem Dursun Özbek yönetimi hem Eşref Hamamcıoğlu yönetimi başkan olarak kim gelirse gelsin Halil Akbunar imza attıracağı öğrenidli.

Halil Akbunar Galatasaray'da

Galatasaraylı olduğu da bilinen Halil Akbunar, 3 sezondur gönlünde yatan takım olan Galatasaray'a transfer olmasında çok mutlu olduğu ve en az 3 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Halil Akbunar Trabzonsporla anlaşmaması hem kadro genişliği hem de aynı bölgede bir çok oyuncu olması gösterildi. Trabzonspor Halil Akbunar defterini tamamen kapatırken, Galatasaray başkanı kim olursa olsun ilk açıklanacak transfer Halil Akbunar olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu? Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu?

Halil Akbunar yeni sezonda Galatasaray forması giyecek.