Hande Erçel ve Sitare Akbaş arasına Murat Dalkılıç girdi. Dostluk bozuldu. Takipten çıkıldı. Ancak hayranlar durmadı! Erçel'in hayranları Sitare Akbaş'e yorumlarda adeta saldırdı

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Sen Çal Kapımı dizisinde başlayan dostluk eski sevgili krizi yüzünden son buldu. Hande Erçel ve Sitare Akbaş arawsındaki kavgaya hayranlarda dahil oldu.

Merve Boluğur'dan boşanır boşanmaz Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç o dönem Erçel'in nefret objesi haline gelmesine neden olmuştu. Boluğur hayranları o dönem Erçel'e sürekli olarak yuva yıkan yorumları yapmıştı.

Bir süre aşkla devam eden bu ilişki Erçel'in kariyeri seçmesi sonrası son bulmuştu. Ancak Dalklıç'ın Hande Erçel'i unutamadığı sürekli olarak konuşuluyordu. Öyle ki Kerem Bursin ile Hande Erçel aşkı iddiaları ortaya atılır atılmaz Murat Dalkılıç kıskançlık krizi geçirmiş ve arkadaş listesini temizlemişti.

Şimdi ise Erçel arkadaşının ihateneti ile sarsıldı. Murat Dalkılıç'ın Erçel'in diziden arkadaşı ile yakınlaşması ilginç bulunurken Erçel bu yakınlaşmayı onaylamadı ve Sitare Akbaş'ı takipten çıkardı.

Sen Çal Kapımı dizinde yakın arkadaş karakterlerine hayat veren Sitare Akbaş ve Hande Erçel dostluğu önce dizide bitmişti. Sitare Akbaş diziden ayrılmıştı. Bu ayrılığın sebebi acaba Murat Dalkılıç ile yakınlaşması mıydı diye akıllara gelmedi değil. 

Hande Erçel'in hamlesinden sonra Sitare Akbaş'da Erçel'i arkadaş listesinden çıkardı. Ancak olay kapanmadı bu sefer devreye hayranlar girdi.

Hande Erçel hayranları Sitare Akbaş'ın fotoğraflarının altına yılan emojileri atararak "Çok çirkinsin" gibi yorumlarda bulunmaya başladı. Bunun üzerine Sitare Akbaş yorumlara sınırlandırma getirdi.

Erçel hayranları daha önce de Murat Dalkılıç'ın fotoğraflarının altına "Rahat bırak artık Hande Erçel'i" yorumlarında bulunmuşlardı.