Hande Erçel ve Kerem Bursin bugün adeta ortalığı ateşe verdi. Sevgili olduklarını ilan eden ikili reklam aşkı diyenlere cevap verdi! Gerçekten sevgiliyiz! Hande Erçel ve Kerem Bursin reklam aşkı mı? Hande Erçel ve Kerem Bursin reklam birlikteliği mi yaşıy

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarını ilan etti! İkili ardı ardına Instagram hesabından aşk dolu paylaşımlar yaptı. Reklam aşkı diyenlere cevap verdi. 

Hande Erçel ve Kerem Bursin reklam aşkı diyenlere çatır çatır cevap verdi. Önce Kerem Bursin ardından Hande Erçel Maldiv'ler tatillerinden aşk dolu karelerini aşk dolu sözlerle paylaştı. 

Kerem Bursin, Hande Erçel ile kanodan fotoğrafını paylaştı ve "Okyanusun ortasında sadece ikimiz... Mükemmel.." diye yazdı. Bursin'in bu paylaşımına saniyeler içinde binlerce yorum geldi. 

Hemen ardından Hande Erçel'da çimler üzerinde Bursin ile aşk dolu karelerini paylaştı ve "Neşemiz fıskiyeleri patlatıyor.. Mükemmel" diye yazdı. Erçel'in paylaşımı da saniyeler içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

REKLAM AŞKI DİYENLERE CEVAP

Kerem Bursin ve Hande Erçel beraberlikleri için bedava Maldiv tatili için, kaşelerini yüskeltmek için reklam yapıyorlar eleştirilerine fotoğraflarla yanıt verdi. Ancak bu iddialar hala devam ediyor. İkilinin fotoğrafları altında hayranlar tartışmaya girdi. 

İkilinin tüm bir yıl yalanladıkları aşkı birden kabul etmeleri ve aşk pozları, aşk yorumları reklam diye nitelendirildi. Ancak ikilinin hayranları bu duruma karşı çıktı! Hayranlar ikilnin ailelerinin en baştan beriğ birbirlerini takip ettiği, Bursin'in annesinin Erçel'in fotoğraflarına her zaman gelini niteliğinde yorumlar yaptığını yazdı.

Peki sizce bu bir reklam aşkı mı?

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest