Sen Çal Kapımı dizisinin aşık yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin'den aşk şov! Hande Erçel sevgilisi Bursin'e neler dedi neler?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın gerçek hayatta da aşk yaşayan partnerleri Kerem Bursin ve Hande Erçel sosyal medyadan aşk dolu paylaşım yaptı.

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Kerem Bursin ve Hande Erçel bir yıl boyunca aralarında aşk olduğu iddialarını yalanlamıştı. Daha sonra bu yaz ikili çıktıkları Maldivler tatilinde ilişkilerini ilan etmişti. Ancak bu sefer de iki isim için reklam aşkı yakıştırması yapılmıştı. 

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan adlı birbirine aşık iki genci paylaşan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı gerçekte de tam gaz devam ediyor. İkilinin dizide ki samimi sahneleri sürekli olarak gündem olurken aralarındaki çekim nihayet fanlarını sevindirecek şekilde gerçek olmuştu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Kerem Bursin ve Hande Erçel çıktıkları ödül törenlerinde el ele tutuşmazken sosyal medyadan zaman zaman birbirlerinin gönderilerini aşk ile paylaşıyorlar.

Az önce yine Hande Erçel uzun bir aradan sonra sevgilisi Kerem Bursin için aşk dolu bir paylaşım yaptı. Hande Erçel sevgilisi Kerem Bursin'in siyah beyaz ve gömleğinin üzerinde Lucky (Şanslı) yazılı bir fotoğrafını kalp emeojisi ile paylaştı.

İşte o paylaşım;

240215778_978111519677643_5766986079598128337_n