Kanal d ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz bu akşam 26. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kanal d ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz bu akşam 26. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Derin'in hala ortada olmadığı dizide Selçuk da kendisini istemeyen kardeşi için seferber oldu. Volkan'la birlikte sokak sokak Derin'i arayan Selçuk, ihmal ettiği annesini görmeye gitti. Kahvaltı için Hicran'ın evine giden Selçuk, kapı açılmayınca içeri anahtarla girdi. Ancak Hicran salonda hareketsiz yatıyordu. Bu sahneyi izleyenler de Hicran öldü mü? araştırmaya başladı. Peki Nilgün Türksever diziden ayrıldı mı? İşte detaylar...Sadakatsiz dizisine birkaç hafta önce Selçuk'un annesi Hicran karakteri dahil oldu. Yıllar sonra Tekirdağ'a dönen Hicran, oğlu Selçuk'la barışmak için çabaladı. Bu uğurda Haluk Güçlü'yü de karşısına alan Hicran, Selçuk'un onun oğlu olduğunu söyledi. Bunu öğrenen Selçuk ise bu uğurda savaşmaya başladı. Bir iki bölüm önce de Hicran'ın esas gelme sebebinin pankreas kanseri olduğu açığa çıktı. Haluk'a öleceğini bu yüzden döndüğünü söyleyen Hicran, oğluna sahip çıkmasını istedi.

Annesi Hicran'ın ölmek üzere olduğunu duyan Selçuk ise onunla vakit geçirmeye karar verdi. Annesine destek olan ve ona bir ev tutan Selçuk, yeni bölümde de onunla kahvaltı etmeye gitti. Ancak Hicran, hareketsiz bir şekilde koltukta yatıyordu. Gelelim Hicran yaşıyor mu öldü mü? sorusunun cevabına...

Sadakatsiz Hicran öldü mü?


Ne yazık ki sayılı günleri kalan Hicran evinde tek başına öldü. Böylece Sadakatsiz dizisinde hicran'a hayat veren Nilgün Türksever diziden  ayrıldı.

Nilgün Türksever kimdir? Hangi yapımlarda rol aldı


Nilgün Türksever, 30 Eylül 1977, tarihinde Bursa'da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Bursa'da tamamladı ve o sıralarda 1998 yılında Bursa Kültür ve Sanat Turizm Vakfı Tiyatrosuna oyuncu olarak katıldı. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümü'ne girdi. 2005 yılında Bursa Büyük Şehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuğa başladı. Şehir Tiyatrosu kurslarında eğitmenlik yaptı. Eğitim çalışmalarını farklı yaş gruplarına yönelik Yaratıcı Drama ile yaptı. 2006–2007 sezonunda Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyuncu olarak görev aldı.

Nilgün Türksever, Tiyatro oyunlarının yanı sıra birçok film ve dizide rol aldı. Halit'in ikinci karısı ve Alihan'ın ablası Yasak Elma dizisinde Zerrin Taşdemir karakterini canlandırdı.


Rol Aldığı Diziler:


Yasak Elma (Zerrin Taşdemir, 2018)

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Kara Yazı (İclal Karahan, 2017)