Oryantal dans ettiği videoyu remi sosyal medya hesabından paylaşan ve tartışmaların odağına oturan spor spikeri Hande Sarıoğlu, Habertürk'te sunduğu programdan istifa etmek zorunda kalmıştı. Gündeme oturan oryantal dans videosu, Ahmet Hakan ve Fatih Alta

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Oryantal dans ettiği videoyu remi sosyal medya hesabından paylaşan ve tartışmaların odağına oturan spor spikeri Hande Sarıoğlu, Habertürk'te sunduğu programdan istifa etmek zorunda kalmıştı. Gündeme oturan oryantal dans videosu, Ahmet Hakan ve Fatih Altaylı gibi gazetecilerin tepkisine neden olmuştu. Dans videosuyla Türkiye gündemini kısa süre için de olsa meşgul eden spor spikeri Hande Sarıoğlu, Ece Erken'in YouTube analındaki programında içini döktü. Ünlü spiker, kendisini eleştiren gazeteci Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi.


"Hedefi tam 12'den vurdum"


Kendisi hakkında "story şebeği" yorumunu yapan Ahmet Hakan'a verdiği yanıtın hedefi 12'den vurduğunu kaydeden Sarıoğlu, bu cevabı vererek üzerinden büyük bir yükün kalktığını belirtti. O cevabın sadece Ahmet Hakan'a değil, kendisini eleştiren herkese gittiğini aktaran ünlü spiker, Ahmet Hakan'ı kıyasıya eleştirdi. Ahmet Hakan gibi tecrübeli gazetecilerin gündemi bırakıp "evde arkadaşlarıyla eğlenen birine kafayı takmasını" anlamlandıramadığını söyleyen Sarıoğlu, Ahmet Hakan'ın Instagram'da kendisini takip ettiğini de hatırlattı.


"Ağzının suyu aka aka..."


Sadece eğlendiğini ve hiçbir kötü amaç gütmeyen bir oryantal videosu nedeniyle eleştirildiğini kaydeden Sarıoğlu, "Hangi sıfatla, ne hakla beni yargılarsın?" diyerek Ahmet Hakan'a yüklendi. Oryantal dans ettiği evde o an bulunması halinde Ahmet Hakan'ın kendinden geçeceğini söyleyen Hande Sarıoğlu, "Ağzının suyu aka aka benimle dans etmeye çalışırdı" diyerek tepkisini dile getirdi. Gündeme gelmeye çalışan Ahmet Hakan'ın aldığı cevapla yerine mıhlandığını kaydeden Sarıoğlu, "Bakış açısı çok yanlıştı" diye konuştu.


Hande Sarıoğlu ile Ahmet Hakan arasındaki tartışma!


Oryantal dans videosu nedeniyle Hande Sarıoğlu'nu eleştiren gazeteci Ahmet Hakan "Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir 'story şebeği' gördüm" olaya ilişkin yorumunu yapmıştı. Spor spikeri Hande Sarıoğlu ise Ahmet Hakan'a şu yanıtı vererek yeniden gündeme oturmuştu:
"İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alınırım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış! İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri benim oryantalime 'story şebekliği' demiş; bak şu şebeğe."