Göztepe Sporun kalecisi İrfan Can Eğribayat beş buçuk aylık bebeğini kaybettiğini açıkladı. Peki İrfan Can Eğribayat kimdir, Kaç yaşında? İrfan Can Eğribayat hangi takımlarda oynadı?

Göztepe spor kalecisi İrfan Can Eğribayat beş buçuk aylık bebeğinin Hayatını kaybettiğini duyurdu. Bu açıklamanın ardından futbol Tutkunları arama motorunda İrfan Can Eğribayat kimdir, Kaç yaşında sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki İrfan Can Eğribayat kimdir? İrfan Can Eğribayat hangi takımlarda oynadı?

İrfan Can Eğribayat kimdir?

İrfan Can Eğribayat, 30 Haziran 1998 tarihinde Adana'nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. 2007 yılında Adanaspor altyapısında futbol kariyerine başlayan Eğribayat, 2014 yılında profesyonel sözleşme imzalayarak kulübünde A takımına yükseldi.

En Değerli 100 Kulübün Olduğu Listede 2 Süper Lig Takımı Var! En Değerli 100 Kulübün Olduğu Listede 2 Süper Lig Takımı Var!

irfan-can-egribayat-kimdir-kac-yasinda-irfan-can-egribayat-hangi-takimlarda-oynadi-1

İrfan Can Eğribayat hangi takımlarda forma giydi?

İrfan Can Eğribayat, 16 Mayıs 2015 tarihinde Birincilikte Elazığspor maçının 85 dakikasında sahaya girerek ilk resmi maçına çıktı. 23 Mayıs tarihinde ise Karşıyaka maçında ilk 11'de maça başladı ve maç sonuna kadar görev aldı. Eğribayat, Adanaspor'da 2015/2016 sezonu sonunda 1 Lig şampiyonluğu yaşadıktan sonra Göztepe'ye transfer oldu. Süper Lig ekiplerinden Göztepe ye 500 bin Euro karşılığında transfer olan Eğribayat, daha önce 16 yaş milli takım kadrosunda ve 16 yaş altı milli takım kadrosunda forma giydi.