İŞKUR bağlamında Türkiye'nin her ilinden personel alımlarına tam gaz devam ediliyor. Bu anlamda Kasım ayında vasıflı-vasıfsız işçi alınacak.

Vasıflı-vasıfsız işçi alınacak! 6.450 TL maaş verilecek... İŞKUR 12-30 Kasım 97.000 personel alımı ilanları! İŞKUR tarafından ajanslara düşen habere göre 97.000 civarında personel alınacağı ilan edildi. Vasıflı ve vasıfsız personel alımı yapılacak kadroların bazıları geçici olurken genel itibariyle sürekli kadrolara alım yapılacak. İŞKUR tarafından yapılacak olan alımlara baktığımız zaman, 20 bin civarında beden işçisi alınacağını görüyoruz. Bu kadroda yapılacak alımların tamamı özel sektöre yapılacak. KPSS şartının aranmadığı bu kadrolar bağlamında işyerlerine göre müracaat şartları farklılık gösterebiliyor.

14 Kasım PTT posta, temizlik personeli, şoför ve güvenlik görevlisi alımı başladı! İşte başvuru detayları 14 Kasım PTT posta, temizlik personeli, şoför ve güvenlik görevlisi alımı başladı! İşte başvuru detayları

Beden işçisi kadrosundan sonra en çok alım yapılacak pozisyonlar şu şekilde. Satış danışmanı/uzmanı kadrosuna 3.198 personel alınacak, Temizlik görevlisi kadrosu için  açık tespit edilen iş adedi 3.000 olurken garson kadrosu için ise Türkiye geneli 1.9000 personel gereksinimi vardır. 

Adaylar müracaatlarını İŞKUR sistemine kaydolduktan sonra resmi web sitesi üzerinden online olarak yapabilecek. açık işler sayfasından yapılacak müracaatlarda müracaat gerçekleştirmek istediğiniz ili seçip arama yaparak bulunduğunuz ildeki iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Yazının sonundaki bağlantı üzerinden müracaat sayfasına başvuru yapabilirsiniz. 

İŞKUR tarafından en fazla alınacak kadrolar ve meslekler