Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin uçaktaki tüm biletleri alıp Şeyma'ya özel uçak kapattırmasına dair tepkiler sürüyor!

Şeyma Subaşı dün Instagram hesabından sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin kendisi için bir özel tarifeli uçağın tüm biletlerini aldığını paylaşmıştı. Bunun üzerine pek çok kişi duruma tepki göstermişti. Olayla ilgli olarak ünlü isimlerde yorumlarda bulunmaya başladı.

İzzet Çapa, Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin uçak kapatmasına gönderme yaptı ve "Düşünsenize tiyatronun tüm biletlerini alıp kapatıyor ve 3 kişi izliyor.” diyen Behzat Uygur’a çok konuşulacak bir yanıt verdi. İzzet Çapa Behzat Uygur'un gönderisine "Keşke bu arkadaşlarda tiyatro, kapatacak donanım olsaydı be Behzat" diye yazdı. 

Bunun üzerine ise sosyal medyada bu sefer İzzet Çapa ve Behzat Uygur'a "Size ne?" tepkisi verildi.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

ŞEYMA SUBAŞI AÇIKLAMA YAPTI!

Gündem olmayı çok bilen Şeyma Subaşı uçak olayıyla gündem olduktan sonra bir açıklama yaparak magazinde yerini yendien sağlamalştırdı. Şeyma Subaşı “Bali’de bir adadan başka bir adaya geçecektik ama özel uçak bulamadık. Sevgilim de havayolu şirketiyle konuşarak yeni bir uçuş koydurup tüm koltukları satın aldı. Yani başkalarının biletlerini alıp insanlara engel olmadık." diyerek tepkilere kendi çapında yanıt vererek gündem olmasını sürdürdü.