360 Tv ekranlarda bağrışmalı, tartışmalı kavga yerine bolca eğlenceli kaliteli yarışmaları ile bu sezon dikkat çekiyor. Birbirinden yetenekli sunucular ile ekranlarda far yaratan 360 Tv yarışmalarını inceledik! Rafet İnce, Alper Ateş, Ufuk Özkan, Bahar Öz

Televizyonlar hayatımıza kafa dağıtma aracı olarak girmişti. Ancak özellikle son yıllarda artak kanallar, sabuk köpüğü programlar, diziler kafa eğlenceli vakit yerinde ekranlarda bolca dram, bolca tartışma, kavga, bağırma ile daha çok sinirlerimizi hatta psikolojilerimizi bozmaya yöneldi. Gerçi şu sıralar bu sinir yıpratma olayları he ne kadar sosyal medyada yer alsada gelin ekranlarda sığınacak bir liman gösterlim size..

Çokta eski değil ama bir zamanların acıtasyon, duygu sömürüsü, kavga gürültü olmadığı gençleri örnek bir insan gibi hem duyarlı hem de sanata, spora yönelten eğlenceli anlar yaşatan yarışma programları vardı. Neydi bunlar Huysuz Virjin'in sunumu ile "Benimle Dans Eder Misin?" Melih Gümüşbıçak'ın sunumu ile terk edilmiş can dostlarımız köpeklerin ünlülerle yarıştığı bir program, kazananın her hafta temsil ettiği bir vakıfa ödülü bağışladığı eğlenceli yarışma "Benzemez Kimse Sana" ...   Şimdilerde bu programların bu sosyal medya yorumları ve yozlaşan ve korkunç bir karaktere dönüşen insanlar yapılması hayal de olsa, 360 kanalı yinede güzel vakit geçiren yormayan programları ile bir nevi düşüncelerimi okumuşa benziyor. 

360 Tv özellikle yarışma programları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Alper Ateş'in sunumu ile Ben Bilirim, Rafet Şef'in önderliğinde Benim Yemeğim, Bahar Özmen'in sunumuyla Ben Bilirim ve Ufuk Özkan'ın sunumu ile eski bir yarışma olan Aİleler Yarışıyor kavgadan uzak anlar yaşatarak hem eğlendiriyor hem bilgilendiriyor.

BEN BİLİRİM - ALPER ATEŞ

Özellikle Alper Ateş'in harikulade, duru ve kaliteli sunumu ile Ben Bilirim yarışmacıları bile kaliteyi hissettiriyor. Şimdilerde alanında uzan olan kimseyi bulmak zorken Alper Ateş'in hem alanında uzmanlığı hem sektörde pişmesiyle harika bir televizyon spikeri.. Bunu da Ben Bilirim yarışması ile oldukça belli ediyor.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

BENİM YEMEĞİM - RAFET İNCE

Bir başka hayranlı uyandıran yarışma programı ise ekranlarda bolca kavga ve yapaylık şeklinde izlediğimizde yemek, şef yarışmlarına adeta güneş gibi doğan Türkiye'ye ilk başarıları yaşatan usta şef Rafet İnce'nin önderliğinde Ben Bilirim yarışması da eğlenceli anlar yaşatrak sizi gündemin kötülüğünde bir kaç saatliğine uzaklaştırıyor.

AİLELER YARIŞIYOR -UFUK ÖZKAN

Geniş Aile dizisi ile şöhreti yakalayan başarılı oyuncu Ufuk Özkan yılların programı Aileler Yarışıyor programını eğlenceli ve kaliteli sunumu ile yeniden seyirci ile buluşturuyor.

MAKSAT YARIŞMAK OLSUN - BAHAR ÖZMEN 

Maksat Yarışmak olsun programı adına yarışır şeklinde Bahar Özmen'in sempatik sunumu ile kafa dinlendiren yarışmalardan biri