Kadir Çöpdemir'den Cansu Taşkın'ın İç Çamaşırsız Fotoğrafına Olay Yorum!

Fenomen Cansu Taşkın sosyal medyada koyduğu iç çamaşırsız pozlarına devam ederken, oyuncu Kadir Çöpdemir'in Taşkın'a yaptığı yorum olay oldu. Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde dar bir elbise giydi ve bir mekanda poz verdi.

Magazin 25.03.2021 - 12:46 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Fenomen Cansu Taşkın sosyal medyada koyduğu iç çamaşırsız pozlarına devam ederken, oyuncu Kadir Çöpdemir'in Taşkın'a yaptığı yorum olay oldu.

Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde dar bir elbise giydi ve bir mekanda poz verdi. İçine iç çamaşır giymeyen oyuncuya en dikkat çekici yorum Kadir Çöpdemir'den geldi. Kadir Çöpdemir'in yaptığı yorum sosyal medyada dalga konusu oldu.

Cansu Taşkın bir kafede verdiği pozda dar bir elbise ve içine iç çamaşırı giymediği görüldü. Taşkın'ın bu pozuna takipçileri, "Edepli ol biraz" diye yorum yaptı.

Güzel isim fotoğrafını "30 Mart 2021'de Çırağan Sarayı'nda kırmızı halı sunumum ile karşınızda olacağım" notuyla eklerken bu yoruma oyuncu Kadir Çöpdemir'den cevap gecikmedi. Kadir Çöpdemir, Taşkın'ın bu pozunun altına  "Halının bile şanslısı olmak lazım... Ladik'ler, Peluş halılar, İpek halılar şu an dövünüyor... Cansu Hanım" diye yazdı.Cansu Taşkın'da Kadir Çöpdemir'in yorumuna kahkaha ve gözlerini kapatan maymun emojisiyle yanıt verdi. Kadir Çöpdemir'in bu yorumu sosyal medya da "Yazık la adama kahvehane dayılarına dönmüş" yorumu ile paylaşıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@