Uzun zamandır ekranlarda yer almayan Kadir Doğulu 'nun çok yakında dizi çekimleri başlayacak. Aşkın Tarifi adlı dizide oynayacak olan oyuncunun aynı zamanda sinema filmi hazırlığında da olduğu öğrenildi.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!
Uzun zamandır ekranlarda yer almayan Kadir Doğulu 'nun çok yakında dizi çekimleri başlayacak. Aşkın Tarifi adlı dizide oynayacak olan oyuncunun aynı zamanda sinema filmi hazırlığında da olduğu öğrenildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak  NTC medya imzalı romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu; Gaziantepli fakat Fransız yemeklerinde usta bir şef olarak karşımıza çıkacak. Fırat Karasu karakterine can verecek. Fırat'ın teyzesi Sultan rolü ile Yasemin Conka'da Kadir Doğulu'ya eşlik edecek.

Ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ile yemek provalarına da başlayan Kadir Doğulu Aşkın Tarifi dizisinde her bölümde izleyicilere çok farklı yemeklerin tarifini verecek. İzleyiciyi hem güldürecek hem de nefis yemek tarifleri vererek farklı bir formatla ekranlarda olacak.

Haziran ayında Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan dizinin çekimlerine  Nisan ayının sonunda başlanması bekleniyor. Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, senaryosunu Doruk Erengül ve Leyla Oter tarafından kaleme alınıyor.Kadir Doğulu'nun Aşkın Tarifi dizisi ile beraber bir sinema filminde de yer alacağı öğrenildi. Geçtiğimiz yıl Alim Yapım’ı kurarak hayata geçiren Kadir Doğulu, Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde film çekecek!

"Anadolu Parsı" adlı sinema filmi Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde çekilecek. Filmin oyuncuları ve set ekibi Hacıbektaş'ta ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Bu kapsamda Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’la görüşen Kadir Doğulu, Kadıncık Ana Kadın Kooperatifini de ziyaret etti.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ziyarete ilişkin açıklamasında; "Ülkemizin sevilen dizi ve sinema sanatçısı Kadir Doğulu ve çalışma ekibini belediyemizde misafir edip, yakın zamanda Hacıbektaş’ta çekimleri başlayacak olan Anadolu Parsı adlı sinema filmi hakkında görüş alışverişinde bulunduk." ifadelerini kullandı.