3 Devlet Kurumuna kadro verildi

Resmi Gazete'de yayınlanan bilgilere göre Devlet su işlerine, Emniyet genel müdürlüğüne ve Milli eğitim bakanlığına bazı kadro ihdasları yapıldı

3 Devlet Kurumuna kadro verildi
Resmi Gazete'de yayınlanan bilgilere göre Devlet su işlerine, Emniyet genel müdürlüğüne ve Milli eğitim bakanlığına bazı kadro ihdasları yapıldı.
Devlet Su İşleri DSİ'de yer alan boş kadrolar!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatı için diğer kadrolar mimar, kimyager, fizikçi, matematikçi, tekniker, teknisyen ve avukat kadroları boşta bulunmakta olup, toplamda 269 kadronun boşta olduğu bildirilmiştir.

Kurumu merkez teşkilatında ise hukuk müşaviri, müfettiş, bilgisayar işletmeni, mühendis, mimar gibi kadroların boş olduğu ve toplamda 98 kadronun bulunduğu açıklanmıştır.

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM'de yer alan boş kadrolar!


Taşra teşkilatı için Polis memuru kadrosunun yanı sıra veri hazırlama ve kontrol işletmeni, teknisyen, tekniker, komiser, komiser muavini, programcı, avukat, il emniyet müdür yardımcısı, şube müdürü, mütercim, bilgisayar işletmeni gibi kadrolarında verildiği bildirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğünün merkez teşkilatı için ise başmüfettiş, şube müdürü, komiser muavini, 854 polis memuru, programcı ve sosyolog kadroları verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB'de yer alan boş kadrolar!


Milli Eğitim Bakanlığı taşra teşkilatı için verilen kadrolar ise memur, şoför, tesis müdürü, şube müdürü, şef, programcı gibi kadrolar verilmiştir. Kurumun merkez teşkilatında bulunan kadrolara bir bakalım…

Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatı için verilen kadrolar ise tekniker, mühendis, istatistikçi, milli eğitim uzmanı gibi kadrolar verilmiş ve toplamda 91 kadronun boş olduğu açıklanmıştır.
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 14:19
YORUM EKLE