Show Tv' nin sevilen programı Güldür Güldür bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümünün yayın akışında olmadığı görüldü. Peki Güldür Güldür neden yok, gün mü değiştirdi yoksa bitti mi? İşte detaylar...

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Her hafta salı günü izleyici ile buluşan Güldür Güldür programının bu akşam yayınlanması gereken yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Bu nedenle programın izleyicileri BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Güldür Güldür Show'un neden  yayınlanmadığını merak ederek araştırmaya başladı.

20 Nisan 2021 Salı Güldür Güldür Show Neden Yok?

Salı günü yayınlanan fakat reytinglerde o gün yayınlanan fenomen diziler karşısında istenilen başarıya ulaşamayan program için yeni bir karar alındı ve gün değiştirilmesine karar verildi. Bu nedenle Güldür Güldür Show artık salı günleri yayınlanmayacak. Peki yeni bölüm hangi gün yayınlanacak?

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapmasının ardından günleri boşalmaya başlayan Show TV Güldür Güldür Show'un yeni gününü cuma olarak belirledi. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı Ramo dizisinin geçtiğimiz hafta cuma günü final yapmasının ardından bu kararı aldı.

Güldür Güldür Show Yeni Bölüm Ne Zaman?

Güldür Güldür Show'un yeni yayın günü cuma oldu. Bu nedenle yeni bölüm  23 Nisan Cuma günü ekranlarda olacak. Her cuma yayınlanmaya devam edecek.