Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Kerem Bursin yaptığı maske takmayanlara dair "Salak" ifadesine dair tepki görmesi sonrası açıklama yaptı! Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel sık sık canlı yayın yapar

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Kerem Bursin yaptığı maske takmayanlara dair "Salak" ifadesine dair tepki görmesi sonrası açıklama yaptı!

Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel sık sık canlı yayın yaparak hayranlarına ulaşmaya çalışıyor. Ancak son yapılan canlı yayın 2'linin balına bela oldu. Kerem Bursin'in söylediği söz üzerine Twitter'da HaddiniBilKeremBursin etiketi TT oldu.

Kerem Bursin kafelere gidip maskelerini çıkaran insanlara Salaksınız ifadesi gündem oldu. Pek çok isim tepki gösterirken olaya Kaan Sekban ve Candaş Tolga Işık'da dahil oldu ve yakışıklı oyuncuya tepki gösterdi.Kerem Bursin'den Açıklama Geldi!

Kerem Bursin yayınladığı bir video ile Salak ifadesi için özür diledi ancak söylediklerinin arakasında durdu. Kerem Bursin yaptığı açıklamada "Salak ifadesini kullanmam gereken bir kelimeydi onun için özür dilerim ancak vaka sayılarındaki artış nedeniyle zor günler geçiriyoruz. Herkesin dikkat etmesi gerekir" dedi.

Kerem Bursin'in açıklaması şu şekilde;

https://twitter.com/KeremBursin/status/1379777481780105225