Son zamanlarda adı skandallarla anılan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla yeniden gündeme oturdu. Pademi yasakları kapsamında 1 Mart'ta normalleşmeye gidilmesi ancak koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçmesiyle

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım
Son zamanlarda adı skandallarla anılan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla yeniden gündeme oturdu. Pademi yasakları kapsamında 1 Mart'ta normalleşmeye gidilmesi ancak koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçmesiyle "Acaba kafe ve restoranlar yeniden kapanır mı?" sorusunun gündeme gelmesine rağmen tersi yönde bir karar alındı. Ramazan'a kadar yurt genelinde bütün kafe ve restoranlar açıldı.

"I'm sorry, salaksınız"


Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bu işletmelere gidip yasaklara uymayan kişilere ateş püskürdü. Sevgilisi oyuncu Hande Erçel'le birlikte telefonunun kamerasından bir video çeken Bürsin, maskelerini çıkaranlara hakaret etti.



Kafelere gidip arkadaşlarıyla buluşarak maskelerini çıkaran kişilere yönelik "Salaksınız" ifadesini kullanan Bürsin, "I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları düşünmüyorsunuz" diyerek veryansın etti.

Sosyal medyadan farklı tepkiler geldi!


Kerem Bürsin'in kafelere gidip maskelerini çıkaran kişilere yönelik kullandığı "Salaksınız" ifadesi sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Bazı kullanıcılar ünlü oyuncunun bu serzenişinde sonuna kadar haklı olduğunu düşünürken, bazı kullanıcıları ise Bürsin'in kullandığı ifadeleri "terbiyesizlik" olarak niteledi.



Ünlü oyuncunun tepkisinin abartılı bulanlar sosyal medyada "#Haddinibilkerembürsin" başlığıyla hashtag açtılar. Günlük vaka sayılarının 50 binlere dayandığını belirten kullanıcılar ise ölümlere yol açan bu hareketlerin karşısında Kerem Bürsin'in ifadelerinin oldukça hafif olduğunu vurgulayarak ünlü oyuncuya destek verdi.