ATV'nin fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster normalde cumartesi akşamları izleyi ile buluşuyordu. Kardeşlerim dizisi başladığından beri ekranlara gelmeyen Kim Milyoner Olmak İster neden yok? merak ediliyor.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
ATV'nin fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster normalde cumartesi akşamları izleyi ile buluşuyordu. Kardeşlerim dizisi başladığından beri ekranlara gelmeyen Kim Milyoner Olmak İster neden yok? merak ediliyor. Milyoner izleyicileri Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm olacak mı? Ne zaman başlayacak? araştırıyor. İşte detaylar...

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster bir süredir ekranlara gelmiyor. Yarışmanın izleyici kitlesi ise Milyoner ne zaman yayınlanacak sorusunu soruyor. ATV yönetimi de yarışmanın akıbetiyle ilgili bir açıklama yapmadı ancak Milliyet gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu, bu konuyu geçtiğimiz haftalarda köşesine taşıdı.

Kim Milyoner Olmak İster ne zaman başlayacak?


Koloğlu, yarışmanın Haziran ayına kadar yayınlanmayacağını ve ufak bir ara verdiklerini duyurdu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yayın dönemi bitene kadar yani diziler sezon finali yapana kadar ekranlara gelmeyecek. Çünkü ATV'nin yayın günleri doldu. Yani yarışmaya boş bir yayın günü kalmadı.

Bu nedenle Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması, haziran ayına kadar yayınlanmayacak. Ardından yaz sezonunda da yeni bölümleri ile ATV'de yayınlanmaya devam edecektir.

Milyoner yarışması neden yok?


Kenan Işık ile yayın hayatına başlayan ancak Işık'ın geçirdiği talihsiz kaza sonrasında konuk sunucularla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım oldu. Yıldırım'ın ayrılığından sonra da Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğa devam etti.  Ancak ekranlarda birçok yapımın başlamasıyla birlikte kanal da yarışmanın reytinglerinin düşmemesi için bir tedbir adlı diyebiliriz. Yani Kim Milyoner Olmak İster final yaptı gibi bir durum söz konusu değil.