Show TV’nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon ilk bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Peki, Kırmızı Kamyon dizisi reyting sıralamasına kaçıncı oldu? Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölümü seyirci tarafından sevildi mi? İşte detaylar… Kırmızı Kamyon reytingl

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
Show TV’nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon ilk bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Peki, Kırmızı Kamyon dizisi reyting sıralamasına kaçıncı oldu? Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölümü seyirci tarafından sevildi mi? İşte detaylar…

Kırmızı Kamyon reytingleri nasıl?

Kırmızı Kamyon 1. bölüm reyting sonuçları,

Total : 3,36 (15)

AB : 2,18 (19)

ABC1 : 2,72 (17)

başlayarak hayal kırıklığına uğrattı!

Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölümü ile ekran yolculuğuna start verdi. Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan dizi farklı konusunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekliyor. Bir süredir tanıtım fragmanları yayınlanan dizi seyirci tarafından merakla bekleniyordu. İtfaiye çalışanlarının hayat hikayesinin işlendiği dizide aksiyon ve heyecan dolu sahneler yer alıyor. Başrollerinde Görkem Sevindik, Bahar Kaya, Devrim Yıldız Özdemir ve Sevgi Yıldız’ın yer aldığı dizide aşk ve arkadaşlık ilişkileri de işleniyor. İtfaiye çalışanlarının hayatlarını riske atarak yangınları söndürdüğü sahnelerde nefesler kesiliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilen itfaiye araçlarının kullanıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturuyor. Kundura Fabrikası ve Yalıköy Mahallesi’nde çekimleri gerçekleştirilen dizinin uzun soluklu olması hedefleniyor.

Kırmızı Kamyon dizisinin Çarşamba akşamları ekrana gelmesi ise seyirciler tarafından tepkiyle karşılandı. Bu sezon ekrandaki en yoğun reyting savaşlarının verildiği gün Çarşamba olarak gösteriliyor. Masumiyet, Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri arasındaki reyting savaşları can yakıyor. Her hafta birbirinden iddialı bölümleriyle ekrana gelen diziler en yüksek reyting oranına sahip olmak için mücadele ediyor. Oturmuş seyirci kitleleri tarafından takip edilen Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri Masumiyet nedeniyle reyting kaybına uğramıştı. Lakin, Masumiyet’te benzer bir senaryoya sahip olduğu için yüksek reyting oranı kazandı.

Kırmızı Kamyon tuttu mu izlendi mi?

Kırmızı Kamyon ise diğer dizilerden farklı bir konuyu işliyor. Aşk, ihanet, tutku temalarının geri planda olduğu dizide aile bağları ve görev duygusu öne çıkarılıyor. Kırmızı Kamyon reyting sonuçlarına göre rakiplerinin gerisinde kaldı. Günü ilk on arasında tamamlamayı başarsa dahi liderliği kazanması ihtimali düşük görünüyor. Diziye yönelik ilk tepkiler ise aksiyon sahneleriyle ilgili oldu. Kırmızı Kamyon dizisinin yayın gününün değiştirilmesi bekleniyor.