İngiltere'de Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Buckingham Sarayı, pandemi nedeniyle ziyaretlere kapanmıştı. Kraliçe II.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı
İngiltere'de Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Buckingham Sarayı, pandemi nedeniyle ziyaretlere kapanmıştı. Kraliçe II. Elizabeth'in pandeminin gölgesinde aldığı bir karar, kraliyet tarihinde bir ilk olacak. Bu yaz aylarında sarayın bahçesini ziyaretlere açacağını duyuran Kraliçe II. Elizabeth, sarayın çimenlerinin üzerinde piknik yapılabileceğini açıkladı.Daha önce çeşitli rehber urları için ziyaretlere açılan Buckingham Sarayı, ilk defa piknik yapmak isteyen halka kapılarını açacak. Sarayın bahçelerinin piknik yapmak isteyenler için açılacak olmasının daha önce karşılaşılmayan bir durum olduğu kaydedildi.


Kraliyet Ailesi'nin hangi konutları ne zaman ziyarete açılacak?


Kraliyet Ailesi'nin bahçesinde piknik yapmak isteyen kişilerin alacağı biletlerin satışa çıkarıldığı kaydedildi. Öte yandan İskoçya'da yer alan Holyroodhouse Sarayı ile dünyanın en eski ve en büyük kalesi olan Windsor Kalesi'nin de ziyarete açılacağı kaydedildi.Holyroodhouse Sarayı'nın 26 Nisan’da ve Windsor kalesinin de 17 Mayıs’ta ziyaretlere açılacağı aktarıldı. Clarence Konutu ve daha önce Meghan Markle ile Prens Harry'ye ev sahipliği yapan Frogmore Kır Evi'nin ise ziyarete kapalı kalacağı belirtildi.

Prens Harry ile Meghan Markle'ın röportajı bomba etkisi yaratmıştı!


Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın Kraliyet Ailesi ile ilgili bomba etkisi yaratan açıklamaları son aylarda Buckingham Sarayı'nın en çok rahatsız eden konuların başında geliyor. Önceki yıl Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Prens Harry ile eşi Meghan Markle, Oprah Winfrey'e röportaj verdi.Meghan Markle doğacak bebeğinin ten renginden dolayı ailede bazı tedirginliklerin olduğunu ve bu nedenle çocuğuna "Prens" unvanının verilmediğini dile getirdi. Babası Prens Charles'ı çok sevse de kabullenemeyeceği şeyler yaşadığını dile getiren Prens Harry ise eşine sonuna kadar destek verdiğini söyledi.