Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin’in yaptığı, Ekin Atalar tarafından senaryosu kaleme alınan drama ve komediyi harmanlayan Menajerimi Ara dizinin final akıbeti sonunda belli oldu! Prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alan ve kadros

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin’in yaptığı, Ekin Atalar tarafından senaryosu kaleme alınan drama ve komediyi harmanlayan Menajerimi Ara dizinin final akıbeti sonunda belli oldu!

Prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alan ve kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara dizisinin final yapmayacağını daha önce bildirmiştik. Fakat dizi ile ilgili hayranları sevindirecek yeni bir gelişme yaşandı.

Menajerimi Ara dizisinin yapımcısı "Projemiz devam ediyor! Final iddiaları doğru değil" diyerek daha önce dizinin devam edeceğini söylemişti. Reytingler istenilen başarıda olmasa da Ay yapım düşük bütçeli diziye  şans  vererek final yapmama kararını duyurmuştu. Bu gelişmelerden sonran sezon sonunda sezon finali yapması beklenirken müjdeli haber geldi. Şu an için dizinin final yapmayacağı kesinleşerek yazında ekranlarda olacağı bildirildi.Menajerimi Ara yaz sezonunda da Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek!

Uzun zamandır merak edilen Menajerimi Ara final mi yapıyor? Menajerimi Ara  ne zaman final yapıyor? gibi sorularının cevabı sonunda yanıt buldu. Birsen Altuntaş dizinin yazın ekranlarda devam edeceğini duyurdu. Menajerimi Ara sezon finali yapmayarak tüm yaz ekranlarda olmaya devam edecek.

Ekranlardaki reyting savaşları  tam gaz devam ediyor. Birbirinden iddialı yaz dizileri Haziran ayında yerini almak için gün sayıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi de yaz boyunca ekranlarda olacak.