Juventus'taki performansıyla göz dolduran Merih Demiral'ın sezon sonunda 30 milyon euro bonservis bedeliyle bir Avrupa takımına gideceği ileri sürüldü. İddialara göre oyuncunun değerinin EURO 2021'de artacağını düşünen bazı kulüpler, sezon bitmeden transf

2019 yılı Kasım ayında Sassuolo'dan İtalyan devi Juventus'a 18 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olan milli futbolcu Merih Demiral'ın sezon sonunda takımından ayrılabileceği öne sürüldü. Takımın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılamama ihtimalinin bulunması ve Cristiano Ronaldo gibi yüksek masraflı oyuncuları kadrosunda bulundurması nedeniyle Merih Demiral'ı satış listesine koyduğu kaydedildi. İddialara göre sezon sonunda Ronaldo'yu da yüksek bir bedelle satmayı planlayan Juventus'un başarılı stoper Merih'in de gidişine izin vereceği aktarıldı.

Juventus'un ilk hedefi 35 milyon euro!

Merih'in geçen sezon yaşadığı sakatlığın ardından satışına müsaade etmeyen Juventus yönetiminin, Türk futbolcu Merih Demiral'ı yaklaşık 30 milyon euroya bir Avrupa devine satacağı iddia edildi. Juventus'un Merih için kapıyı 35 milyon eurodan açmak istediği ancak gelen tekliflere göre bu fiyatı 25 milyon euroya da düşürebileceği ifade edildi. 

EURO 2021'de fiyatı artabilir!

İddialara göre Carlo Ancelotti yönetimindeki Premier Lig ekibi Everton'ın Merih Demiral'ı gelecek sezonda kadrosuna katmak istediği kaydedildi. Everton'ın, Juventus'ta yıllık maaşı 1.8 milyon euro olan Merih Demiral'a yıllık 3 milyon euro maaş önereceği iddia edildi. 

Galatasaray Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Skandal Harita Paylaşımı Neden Yapıldı? Kim Hazırladı? Açıklama Ne Oldu? Galatasaray Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Skandal Harita Paylaşımı Neden Yapıldı? Kim Hazırladı? Açıklama Ne Oldu?

İddialara göre Everton, Merih Demiral'ın da Türk Milli Takım formasıyla yer alacağı EURO 2021 öncesi yıldız futbolcuyu renklerine bağlamak istiyor. Futbolcunun EURO 2021'de sergileyeceği performansın fiyatını artırabileceğini düşünen Everton yönetimi, sezon bitmeden transferi noktalamayı hedefliyor.