Teoman yangın yardımı yapacak mısınız sorusuna verdiği yanıtla yeni bir tartışma yarattı ve sosyal medyada kartlar yeniden dağtıldı..

Türkiye yangınla mücadele sınavında büyük ve tartışmalı bir savaş verdi. Ünlü isimler kendini yeni bir tartışmanın içerisinde bulurken düne kadar linç edilen bazı ünlü isimler sosyal medyada bu seferde yere göğe sığdırılamadı.

Sosyal medyada dengeler çabuk değişiyor. Türkiye'nin ciğerleri yanarken tartışmalarda aldı yürüdü. Ormanlarımız cennet yerlerimiz ağaçlarımız yanarken masum hayvanlar yanarak can verdi evlerinden oldu. Yangın söndürme uçaklarımızın yetersizliği, yetkililerin akıl sır ermez açıklamaları ile sinirler iyice gerildi.

Ünlü isimler ve sosyal medya da kullanıcılar da yapılmayan yardımlar için dünyaya seslenerek yardım çağrısı yapmakta çare buldu. Bu dönemde ise en çok kouşulan isim yangın yerinde özel yaptırdığı ve geçtiğimiz haftalarda tartışma konusu olan Şahan Gökbakar oldu.

Bir dönem devlete yakınlığı ile tepki görürken son olarak da Marmaris'te bakir bir koyda yaptırdığı evi ve gelen tur teknelerinden rahatsız olduğu gerekçesiyle sahili kapatma girşiminde bulunarak tepki toplayan Şahan Gökbakar yangında bolca canlı yayın yaptı ve sosyal medya kahraman ilan edildi.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

TEOMAN: YARDIM ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM!

Bazı gazeteler ise ülkemiz yanarken yetkililer yetersiz kalıp üzerine akıl dışı açıklamalar yaparken hayvanların yanmaması ülkesinin yanmaması için yardım çağrısında bulunan sanatçıları hedef tahtasına koyarak insanları adeta çıldırttı.

Ancak son olarak Teoman'ın verdiği bir cevap yine sosyal medyada dengeleri değiştirdi.

Yangın için çokça yardım paylaşımları yapıldı. Bu paylaşımların kimi her olayda olduğu gibi şova dönüştü. Bazı yardımların ise gereksiz olduğu yardımların nereye gittiği paraların nereye gittiği tartışma konusu oldu.

Tamda bu sırada Teoman'ın verdiği bir cevap gündem oldu. Şarkıcı Teoman  "Yangından zarar görenler için yardım konseri yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Hayır öyle bir şey düşünmüyorum" diyerek yanıt verdi.