Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Kasım 2021 son bölümde gündeme gelen türkücü Cüneyt Demiral herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Müge Anlı türkücü Cüneyt Demiral kimdir, dolandırıcı mı?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün müzik dünyasının tanınan isimlerinden olan Cüneyt Demiral gündeme geldi. Cüneyt Demiral’ın kadınları dolandırdığı, özel görüntülerini çekerek, tehdit ettiği iddiaları sonrasında arama motorunda Cüneyt Demiral kimdir, kaç yaşında? Cüneyt Demiral nereli gibi konular araştırılmaya başlandı. Peki Müge Anlı Akkuşlu Cüneyt olayı nedir?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

ATV ekranlarında araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün özellikle Akkuşlu Cüneyt sahne adı ile bilinen Cüneyt Demiral konusu gündeme geldiği nokta müzik dünyasında yakınından tanınan Cüneyt Demiral, dolandırıcılık iddiaları ile ağızları açık bıraktı. Peki Cüneyt Demiral kimdir? Cüneyt Demiral kaç yaşında ve nereli? Müge Anlı Akkuşlu Cüneyt olayı ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

CÜNEYT DEMİRAL KİMDİR?

Akkuşlu Cüneyt sahne adı ile tanınan Cüneyt Demiral halk müziği sanatçısıdır. Müzik dünyasında tanınan isimlerden biri olan Cüneyt Demir Ordu'nun Akkuş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Cüneyt Demiral hakkında bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen iddialar sonrasında vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde merak edilmeye başlandı.

MÜGE ANLI CÜNEYT DEMİRAL OLAYI NEDİR?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bugün konuk olan Safiye Çallı isimli kadın evlenme vaadi ile 15 yaş küçük Türkücü sevgilisi tarafından dolandırıldığını öne sürdü. İddiaların ardından Türkücü kişinin kimliği de ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre Safiye Çallı isimli kadını dolandıran kişi müzik dünyasında yakından tanınan Cüneyt Demiral isimli Türkücüydü. İddiaya göre Türkücü Cüneyt Demiral, Safiye Çallı isimli kadının Ankara ve Ordu'daki 2 evini sattı ve parasını aldı. Kadından genel vekaletnamede aldığı öğrenilen Türkücü Cüneyt Demiral’ın İstanbul'da ev alacağını söylediği iddia edildi. Telefonla canlı yayına bağlanan türkücünün Ailesi de iddiaları doğruladı.