Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere zamanında kendisine "Evlat olsa sevilmez" diyen Hakan Ural'a verdiği adeta kapak yanıtla gündem oldu!

Yaptığı yorumlarla tartışmalı bir isim haline gelen Hakan Ural'a Nagihan'dan olay gönderme! Sosyal medya yine ikiye bölündü.

Selçuk Ural'ın oğlu Hakan Ural için dün yaptığı açıklamalar sosyal medyada gündem olmuştu. Selçuk Ural "Hakan Ural'ın annesiyle tek gecelik birlikte oldum. Yıllarca ona sahip çıktım ama artık görüşmüyoruz" dedi.

Selçuk Urak ayrıca Hakan Ural'ın asker kaçağı olmadısan dair de "Hakan’ın en kötü zamanlarında yanında oldum. Hakan’ı askerlik için uyarmama rağmen sahte rapor aldı sonra da 4 ay hapis cezası çıktı. Hakan’ın hapsi çıkınca Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittim. Hakan’ın hapishanede başına bir iş gelmemesi için yanına almasını rica ettim. ‘Başına bir şey gelmesin Pınarhisar Cezaevine, yanınıza alır mısınız?’ dedim" dedi.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Selçuk Ural "Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu tüm o nesil bilir. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha görmedim. Sonra çocuğum var diyerek çıktı. Kadın, Hakan'ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben o dönem evliydim. Ama rahmetli kadın bunu hırs için yaptı. Ben hata yapmış olabilirim çünkü gençtim. Hatamı sonrasında fazlasıyla telafi ettim. En zor günlerinde yanındaydım." açıklamasını yaptı..

Baba Selçuk Ural'ın sözleri sonrası Nagihan'dan Hakan Ural'a olay sözler geldi!

Nagihan ilahi adaletin tecelli ettiğini söyledi ve "Zamanında bana evlat olsa sevilmez demişti. Şimdi evlat olarak kendisi sevilmiyor" dedi.

babasinin-tek-gecelik-iliskimden-oldu-dedigi-15084615_7061_m

Nagihan Karadere'den Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Kurban olduğum Allah'ım canımı yakanları hep bana bir bir gösterdi. Hem de hiç şaşmadan gösterdi. Kolay kolay ah etmem sadece Allah'a havale ederim. Kimsenin ahı kimsede kalmıyor. Çok şükür vicdanım çok rahat daha neler neler göreceğim bundan hiç şüphem yok. Zamanında benim için evlat olsa sevilmez demiştin. Şimdi evlat olarak sevilmeyen birisin. Hakan Ural ilahi adalet tecelli etti!" diye yazdı.

Hakan Ural zamanında Nagihan için yorumda bulunurken "Evlat olsa sevilmez" demişti.