Ünlü oyuncu çift Sarp Levendoğlu ile Naz Çağla Irmak geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yeni bir aşka yelken açmıştı ancak ayrılık haberi geldi.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

Beraberliklerinin birinci yılı dolmadan ilişkilerini sonlandıran ikilinin yaşadıkları ise merak konusu oldu. Sarp Levendoğlu ile Naz Çağla'nın  birlikte yer aldıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silerek takipleşmeyi de bırakmaları magazin dünyasına düştü.

Son dönemde Demir Kadın Neslican filminde Neslican Tay’ı canlandırarak adından söz ettiren Naz Çağla Irmak ile bir döneme yakışıklılığı ile damga vuran Sarp Levendoğlu ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih edenlerdendi ve dolayısı ile ayrılıkları da sessiz oldu.

Naz Çağla Irmak, Sarp Levendoğlu ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu!

Naz Çağla Irmak henüz geçtiğimiz aylarda bir röportajda Sarp Levenoğlu ile ilişkisi hakkında “Birlikteliğimiz heyecanlı ve keyifli gidiyor” açıklamasını yaptığı için ayrılık sebebinde de bir aldatma olup olmadığı merak edildi.

Bu sessiz ayrılık haberinden sonra ise bir aldatma haberi de çıkmadığı için akıllara Sarp Levendoğlu'nun 2014–2017 yılları arasında meslektaşı  Birce Akalay ile evliliği sonrası "Bir daha evlenmem” açıklaması geldi.

Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay cephesinde flaş gelişme - Haberler