İranlı iş adamı Reza Zarrab, rüşvet ve yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla 3 bakan oğluyla birlikte 2013 yılında gözaltına alınmış ve yapılan soruşturma sonucu 28 Şubat 2014’te tahliye edilmişti. Reza Zarrab ile 2010 yılında evlenen şarkıcı Ebru Gündeş ise b

İranlı iş adamı Reza Zarrab, rüşvet ve yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla 3 bakan oğluyla birlikte 2013 yılında gözaltına alınmış ve yapılan soruşturma sonucu 28 Şubat 2014’te tahliye edilmişti. Reza Zarrab ile 2010 yılında evlenen şarkıcı Ebru Gündeş ise bu süreçte eşine destek veren isimlerin başında geliyordu. Tatil için eşi Ebru Gündeş ile birlikte 2016'da Miami'ye tatil için giden Reza Zarrab gözaltına alınmıştı.ABD'nin İran'a uyguladığı ambargoyu deldiği suçlamasıyla yargılanan ve adı uzun süre Türkiye gündeminden düşmeyen Reza Zarrab, itirafçı olmuş ve kendisine yardımcı olan kişilerin isimlerini ABD yargısına vermişti.

Ebru Gündeş'in bahsettiği kişi Hadise mi?"


Bütün bu mahkeme süreçleri sonrası eşi Ebru Gündeş ile arası açılan Reza Zarrab'ın ünlü şarkıcıyı aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, eşinin başka kadınlarla görüştüğünü bildirerek boşanma davası açtı.Bodrum Aile Mahkemesi'ne 12 Nisan’da dilekçe veren Ebru Gündeş, eşinin görüştüğü kadınlardan birinin, kendisinin de yakında tanıdığı bir isim olduğunu belirtti. Dilekçede geçen ifadelerde Ebru Gündeş'in bahsettiği kişinin, Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında beraber jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Hadise olduğu ileri sürüldü.


Hadise: "İftiralardan hesap soracağım"


Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığına yönlik haberler üzerine küplere binen Hadise, hakkındaki suçlamalar karşısında şoke olduğunu belirtti. Güne bu suçlamalar yüzünden kötü bir şekilde başladığını belirten Hadise, kendisine edilen hakaretler ve haksız ithamlar karşısında daha fazla sessiz kalamayacağını bildirdi."Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez" diyen Hadise, kendisine bu kötü duyguyu yaşatanlardan hukuk önünde hesap soracağını belirtti. Ünlü şarkıcının "Küçük Bir Yol" adlı şarkının klibinde giydiği 146 bin TL'lik Valentino marka elbisenin Reza Zarrab tarafından hediye edildiği öne sürülüyor.