Şeyma Subaşı Acun'u aramaya devam edince Çağla Altunkaya artık dayanamadı! Acun Ilıcalı ne yapacağını bilemedi!

Medya patronu TV8 ve Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı'nın başı genç aşkları ile belada! Acun Ilıcalı eski eşlerinden ve bir kızının annesi Şeyma Subaşı ile kendisine çok benzetilen Çağla Altunkaya arasında kaldı!

Acun Ilıcalı daha önce de Şeyma Subaşı'nın kendisine yaptığı yorumlar ve sık aramalar nedeniyle Çağla Altunkaya ile kıskançlık krizi yaşadığı iddia edilmişti. Hatta Şeyma Subaşı'nın sosyal medyada Acun'un fotoğraflarına yorum yapması sonrası Çağla Altunkaya profil fotoğrafını Acun ile beraber olan fotoğrafı yapmış ve magazine haber vermişti.

Şeyma Subaşı rahat durmadı!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve tartışmaların sıklıkla odağında olan, Acun'dan boşandıktan sonra iyice korumasız kalan Şeyma Subaşı'nun paylaşımları sürekli olarak tepki görüyordu.

Şeyma Subaşı yeniden Acun'u rahat bırakmıyor haberleri ile gündeme geldi. En son Acun canlı yayında telefonunda bir video gösterirken Şeyma Subaşı "Acun ne zaman görüşeceğiz ev meselesini" diye mesaj atmış ve gündem olmuştu.

Çağla Altunkaya ile Acun ilişkisi de tam rayına oturmuşken, Şeyma Subaşı'nın Acun'un fotoğraflarına yorum  yapması Çağla Altunkaya'yı çıldırtmış ve Çağla Altunkaya profil fotoğrafını Acun ile birlikte olduğu bir kare yapmıştı.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

ŞEYMA YENİDEN ACUN'U PAYLAŞTI

60f3fd3f86b247332ca0e098

Şeyma Subaşı yaptığı son hareketle yine Çağlka  Altunkaya'yı çıldırttı! Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından eski eşi Acun Ilıcalı ve kardeşi Kübra Açıl'ın fotoğrafını sayfasından paylaştı.

Doğum günü karesi olan bu fotoğraf sonrası Şeyma Subaşı'na yorum yağarken Çağla Altunkaya'nın yine çok sinirlendiği öğrenildi.