Hande Erçel ve Kerem Bursin'in tüm yıl inkar ettikleri aşk dedikodularını bir anda bedava Maldivler tatilinde kabul etmesi PR çıktı! İkiliye yakın bir kaynak her şeyi itiraf etti. Ancak özellikle Kerem Bursin için bu Maldivler reklamı negatif hayranlığa e

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Hande Erçel ve Kerem Bursin dün Maldivler pozlarını paylaşarak aşklarını sosyal medyadan ilan etmişlerdi. İkili bir gün önce de havalimanında el ele poz vermişti. Meğer herşey kurgu çıktı! İkiliye yakın bir kaynaktan alınan biligiye göre Bursin ve Erçel birlikteliği sahte! Özellikle bu Maldivler aşk tatili en çok Bursin'e zarar verdi!

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Hande Erçel ile Kerem Bursin geçtiğimiz yaz Fox Tv'de Sen Çal Kapımı adlı romantik komedi dizinde partner olarak magazinin en çok yakıştırdığı ikili olmuştu. Kerem Bursin ve Hande Erçel'in birbirine uymu oldukça tutmuş ikilinin hayraan kitlesi yurt dışına taşmıştı. Ancak ikili tüm bir yıl boyunca haklarında çıkan yakıştırma haberlerini yalanlamış ve tiye almışlardı.

Ekranların eğlenceli dizisi Sen Çal Kapımı dizi en çok Hande Erçel'e yaradı. Erçel'in güzelliği bu dizide oldukça ön plana çıkınca arka arkaya reklam kampayanlarına imza attı. Güzel yıldız daha sonra hayran kitlesini yüksleterek sosyal medya takipçi sayısı ile rekor kırdı. Kaşesini adeta katlayan oyuncu şimdiler de ise adını reklam aşkı haberleri ile duyuruyor. 

MURAT AKDOĞAN İSTEMEYİNCE....

Hatta bir aya önceye kadar Hande Erçel'in ünlü iş adamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile ilişkisi ortaya çıkmıştı. Ancak oldukça sert olduğu bilinen Murat Akdoğan bu ilişkiyi onaylamamış ve oğlunun magazin malzemesi olmasına tavıt koymuştu. İkilinin aşkı bu nedenle bitmişti. Erçel'e yakın bir kaynak henüz yeni aşamasında olan aşk baba Murat Akdoğan nedeniyle bitmek durumunda kaldığını söyledi. Söyelenen göre Hande Erçel bu duruma çok içerledi ve kendisine yapılan bir saygısızlık olarak aldı.

BİR ANDA MALDİVLERDE AŞK KABUL EDİLDİ

Tüm haberler sonrası ise Kerem Bursin ve Hande Erçel birden magazinin gözüne sokmak istercesine birbirlerine dair yorumlar yaparak ve aynı spor salonuna giderek aralarında aşk olduğu imajı çizmeye başladı. İkilinin spor salonı çıkışında magazine "Daha fazla konuşmaya gerek yok. Her şey ortada. Haber alacaksınız" demesi aşk itirafı olarak yer almıştı.Çok geçemeden ikilinin Maldivler'den fotoğrafı maagzine düştü. 

Ünlü isimlere bedava tatil yaptıran otel bu sefer Kerem Bursin ve Hande Erçel'i kullanarak büyük bir sükse yaptı. Maldivler'de bedava tatil yaptığı ortaya çıkan ikiliye Erçel'i ablası Gamze Erçel ve eşi de eklendi. Sosyal medyada "Gamze bedava tatili kaçırır mı? Ailece dilencilik için bu kadar aşk haberi yaptırmakta.." yorumları yapılmıştı.

KEREM BURSİN'E BÜYÜK ZARAR VERDİ

Yakın kaynaktan öğrenilene göre tüm bunlar büyük bir reklam çalışması. İkili hem reytingleri düşen dizisi Sen Çal Kapımı hem de bedava tatiller için bu yönteme gitmiş. Ancak Maldivler tatilinin bu derece göz önüne sokulması, bedava tatile Gamze Erçel ve eşinin de katılması hayranlar tarafından ters tepmeye başladı. Özellikle duruşuyla çk sevilen Kerem Bursin bu haberlerde en çok zarar gören isim oldu. Bursin'e olan sevgi giderek azalmaya başladı. Kerem Bursin son olarak cafelre gidenlere "salak" diyerek büyük tepki toplamıştı. Üzerine birde bu reklam çalışmasının bedava tatilin giderek bayağılaşmaya dönüşmesi Bursin'in kalitesini düşürdü yorumlara neden oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde nasıl bir reklam çalışması ile ilerlenecek?