Mayweather-Logan Paul maçının tarihi netleşti!

Son olarak MMA dövüşçüsü Conor McGregor'ı gösteri maçında mağlup eden ve profesyonel kariyerinde çıktığı 50 maçı da kazanan ABD'li boksör Floyd Mayweather (44), ünlü YouTuber Logan Paul ile gösteri maçına çıkacak. İşte Floyd Mayweather-Logan Paul gösteri

Spor 28.04.2021 - 16:58 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Profesyonel kariyerinde çıktığı bütün maçları kazanan ABD'li boksör Floyd Mayweather, son olarak MMA dövüşçüsü Conor McGregor ile gösteri maçına çıkmıştı. Boks tarihinin en iyilerinden biri olarak kabul edilen 44 yaşındaki ünlü boksör, bir süredir ABD'li YouTube içerik üreticisi Logan Paul (26) ile girdiği söz dalaşıyla dündeme geliyor. YouTube'da çeşitli içerikler üreten ve 2018'den bu yana "Impaulsive" adlı podcast serisinin yaratıcısı olan Logan Paul, efsanevi boksör Floyd Mayweather'ı yenebileceğini iddia ediyordu.

Mayweather son olarak Conor McGregor'u yenmişti!

Logan Paul, daha önce benzeri bir atışmaya girdiği İngiliz YouTuber Olajide Olatunji ile ringe çıkmış ve karşılaşma beraberlikle sonuçlanmıştı. Logan Paul son maçında Conor McGregor ile karşılaşan Mayweather'a meydan okumuş, Mayweather da bu açıklamalara karşılık vermişti. 

YouTube'da 22 milyondan fazla takipçisi bulunan Logan Paul'un Floyd Mayweather'ı bilinçli olarak kışkırttığı kaydedildi. Bir başka yoruma göre ise Paul ile Mayweather, boks maçına gösterilen ilginin artması için bu atışmayı bilinçli olarak yapıyor.

Floyd Mayweather-Logan Paul maçı ne zaman?

Dövüş sporlarında Trash Talk olarak adlandırılan bu karşılıklı atışma sonrasında Floyd Mayweather-Logan Paul maçının tarihi netleşti. ABD'li efsanevi boksör Floyd Mayweather ile YouTuber Logan Paul'un 6 Haziran 2021'de ringe çıkacak.

Büyük heyecana sahne olacak mücadele Miami'deki Hard Rock Stadyumu'nda gerçekleştirilecek. Profesyonel kariyerinde çıktığı 50 maçı da kazanan Floyd Mayweather'ın Logan Paul'u ilk raundda mı devre dışı bırakacağı yoksa gösterinin uzaması için yavaş mı davranacağı merak ediliyor.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@