Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin’in yaptığı, Ekin Atalar tarafından senaryosu kaleme alınan drama ve komediyi harmanlayan Menajerimi Ara dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı!

Prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alan ve kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara dizisi oldukça düşük reyting almasına rağmen yaz sezonunda da devam edeceğini duyurmuştu. Fakat başrol oyuncusu Canan Ergüder'in rahatsızlığı nedeni ile kadrodan ayrılması hem sevenlerini üzdü hem de reytinglerde de daha çok düşüşe neden olacağı kesinleşmesi üzerine yapım değişikliğe gitti.Reytinglerde çakılan Menajerimi Ara dizisine kurtarma hamlesi geldi!

Her hafta bir birinden ünlü oyuncuyu ücretsiz konuk eden Menajerimi Ara dizisi reytinglerde istenilen başarıyı elde edemese de düşük bütçeli olduğu için yapım devam kararı almıştı.

Senarist değişikliği!

Yapım senarist değişikliğine gitti. Dizinin yeni senaristi Sema Ergenekon oldu. Yeni senaryo ile yaz ekranlarında devam edecek dizinin 35. bölümünden itibaren senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınacak. Yapım bu değişikle yaz aylarında dizinin daha yüksek reytingler elde etmesini amaçlıyor. Fakat yaz sezonunda da birçok dizi yayın hayatına başlıyor.

Şu an 8 yeni dizinin yaz sezonunda ekranlarda olması planlanıyor. Sevilen dizi Sen Çal Kapımı da yazın ekranlarda yer alacak. Bu yaz ekranlarda dizi yoğunluğu yaşanacak diyebiliriz.  Bakalım bu reyting savaşlarında kimler galip gelecek, hep beraber göreceğiz. Dizilere ait gelişmeler oldukça ilan35.net tarafından duyurmaya devam edeceğiz!

Editör: İlan35