Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz 14 Nisan Çarşamba akşamı 26. bölümüyle ekranlara geliyor.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz 14 Nisan Çarşamba akşamı 26. bölümüyle ekranlara geliyor. Derin'in kaybolmasıyla Volkan ve Asya için kötü günlerin başladığı dizide; Cavidan karakteri dikkat çekti. Bunun ardından diziyi izleyenler Sadakatsiz Cavidan gerçek adı ne? araştırmaya başladı. Peki Meltem Baytok kimdir? Meltem Baytok oynadığı diziler neler? İşte detaylar...

Sadakatsiz'de bu akşam Derin'i kimin kaçırdığı ortaya çıktı. İki gündür ortada olmayan Derin'i ;Asya'nın takıntılı hastası Faruk'un eşinin kaçırmıştı. Bunu yapmasının nedenini de Derin'in Asya'ya yaptıkları olduğunu söyledi. Olanlardan bir hayli yıpranan Asya ise Cavidan'ın eve gelişiyle şoke oldu. Her zamanki merakıyla Asya'nın evinde onun ağızından laf almaya çalışan Cavidan, salona geçip oturdu. Peki Sadakatsiz'in Cavidan'ı Meltem Baytok kim?


Sadakatsiz Cavidan gerçek adı ne?


Sadakatsiz dizisinde Gönül'ün arkadaşı, Tekirdağ Dayanışma Vakfı'nın en renkli üyesi Cavidan'a Meltem Baytok hayat veriyor. Gelelim Meltem Baytok nereli? Hangi dizilerde oynadı sorusunun cevabına...

Meltem Baytok kimdir?


Meltem Baytok, 1 Ocak 1968 yılında doğmuştur. Oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Meltem Baytok, Üç Boylu Kadın, Ferhat Ile Şirin, Kunaz Aşıklar gibi birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Arzu Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella rolü için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışık ödülü almıştır.

Meltem Baytok oynadığı diziler


Unutma Beni

Deniz Yıldızı

Aşkların En Güzeli

Hekimoğlu

Sadakatsiz

Meltem Baytok sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır.Oyuncunun resmi Instagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncunun İnstagram hesabı ise @meltem_baytok'tur. Herkes Meltem Baytok'un sevgilisinin olup olmadığını merak ediyor. Ancak bu konuda bir bilgi yok.