Sadakatsiz dizisinin yıldız ismi dizinin Haluk Bey'i Burak Sergen evinde rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Burak Sergen'in sağlık durumu nasıl? Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Kanal D'nin reyting reko

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Sadakatsiz dizisinin yıldız ismi dizinin Haluk Bey'i Burak Sergen evinde rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Burak Sergen'in sağlık durumu nasıl?

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'den korkutan haber geldi. Dizide Derin'in babası Haluk Bey'i canlandıran oyuncu Burak Sergen rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Nihan Ünsal ile beraberlik yaşayan ve eski eşi Işıl Sergen'den Cansın Sergen adında bir erkek çocuğu bulunan Burak Sergen bugün evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Burak Sergen neden rahatsızlandı? Burak Sergen son sağlık durumu nasıl? Koronavirüs mü oldu? soruları merakla yanıt bekledi.

BURAK SERGEN NEDEN RAHATSIZLANDI?Bugün akşam saatlerinde evinde rahatsızlanan 60 yaşındaki oyuncu Burak Sergen ambulansla Ulus Liv Hospital Acil'e kaldırıldı.

Setteki koronavirüs testi negatif çıkan oyuncunun neden rahatsızlandığı henüz belirlenemedi. Yapılan testler sonrası nedeni öğrenilecek olan Burak Sergen'in son sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.