Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Derin'in babası Haluk Güçlü'ye hayat veren Burak Sergen bu akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Oldukça halsiz görünen oyuncuya hastanenin acil servis personeli t

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!
Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Derin'in babası Haluk Güçlü'ye hayat veren Burak Sergen bu akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Oldukça halsiz görünen oyuncuya hastanenin acil servis personeli tarafından müdahale edildiği ortaya çıktı. Öte yandan dizi setinde sürekli koronavirüs testi olan Burak Sergen'in sonucu negatif çıkmıştı. Ayrıca oyuncunun hastalığı konusunda hastaneden ya da doktorundan henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak kaldırıldığı hastanede kendisine yeniden koronavirüs testi yapılan usta isimden haber geldi. Peki Burak Sergen'in sağlık durumu nasıl? Rahatsızlığı neymiş? İşte detaylar...

Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen'e ne oldu?


TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Burak Sergen'in Ulus’ta bulunan Liv Hospital isimli hastanede yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

60 yaşındaki Burak Sergen, solunum sıkıntısı nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor. Hal böyle olunca Burak Sergen, Sadakatsiz dizisinin 27. bölümünde de yer alamayacak.


Burak Sergen'den Sadakatsiz açıklaması


Sadakatsiz dizisinde emekli belediye başkanı Haluk Güçlü'ye hayat veren Burak Sergen, önceki gün muhabirlerle sohbet etti. Diziyle ilgili sorulara yanıt veren oyuncu, her şeyin güzel gittiğini söylemişti.

İzleyicilerin merak ettiği Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz yeni sezonda olacak mı? sorusuna da yanıt veren Burak Sergen, “Çok keyifli. Bir kere biz sette çok eğleniyoruz. Herkes birbirini çok şey yapıyor, sezon finali geliyor. Onu yapıp, seneye inşallah devam edeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Burak Sergen kimdir? Memleketi neresi


9 Şubat 1961 Ankara doğumlu olan Burak Reis Sergen, sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan oyuncu, staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yaptı. Staj sonrası, Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Hâlen Devlet Tiyatroları'ndaki görevine devam etmektedir. Devlet Tiyatroları'ndaki sanatçılık görevinin yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sergen, Devlet Tiyatroları'ndaki görevinin yanı sıra, Tiyatrokare, Tiyatro Baykuş gibi özel tiyatrolarda da yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yaptı.