İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Yapımını PH Yapım ve Poll Production’un üstlendiği Hakan Altun ve Sibel Can'ın şarkılarıyla izleyenleri mest ederken Hüsnü Şenlendirici de klarnetini konuşturuyordu. Her hafta birbirinden ünlü isimleri de stüdyoda ağırlayan ünlü sanatçılar pazartesi akşamlarına damga vuruyor. Ancak Şarkılar Bizi Söyler son bölümde Hakan Altun yer almadı. Seyirciler Hakan Altun programdan ayrıldı mı? Niye yok? merak etti. İşte Hakan Altun, Şarkılar Bizi Söyler'den kovuldu mu? sorusunun cevabı...

Hakan Altun, 21 Nisan akşamı program çekimi öncesi fenalaşmış ve hastaneye kaldırılmıştı. İlk olarak yoğun bakımda tedavi gören Altun, ardından normal odaya alındı. Altun'un hesabından yapılan paylaşımda, "21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun'un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir." ifadeleri yer almıştı.

Tedavisi devam eden ve sağlık durumu herkes tarafından merak edilen 48 yaşındaki Hakan Altun'un dokturu, 27 Nisan Salı günü açıklama yaptı. Doktor, Altun'un sağlık durumu için "Ufak bir damar tıkanıklığı vardı, o açıldı. Bugün taburcu olabilir" demişti. Bunun ardından herkes Hakan Altun'u ekranda görmeyi beklerken; Şarkılar Bizi Söyler'de ünlü şarkıcı yer almadı. Altun'un sevenleri de Hakan Altun nerede? Şarkılar Bizi Söyler'e veda mı etti? arama motorlarında aramaya başladı.

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun niye yok?

Kısaca cevap verelim Hakan Altun'un Şarkılar Bizi Söyler'den ayrılma ya da kovulma gibi bir durumu söz konusu değil. Ancak rahatsızlık geçiren ünlü şarkıcının dinlenmeye ihtiyacı vardı. Bu nedenle de programda yer almadı. Hakan Altun nerede? sorusunun cevabına da Şarkılar Bizi Söyler'in yapımcısı Polat Yağcı yanıt verdi. Yağcı, “9 bölüm çektik, sezon finaline 4 bölüm kalmıştı. Doktoru dinlenmesini istedi. Bu yüzden kalan bölümleri Hakan Altun’suz farklı konseptlerle onu seven konuklarla çekeceğiz. Yeni yayın döneminde yine Hakan Altun’la devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Hakan Altun programa ne zaman dönecek?

Şarkılar Bizi Söyler'in bayram sonrası sezon finali yapması bekleniyor. Yani yaklaşık dört bölümü falan kaldı. Bu nedenle Hakan Altun, sezon sonuna kadar yayınlanacak bölümlerde olmayacak. Altun'u yeni sezonda ancak Kanal D'de yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler'de görebileceğiz.

2007 Yılında ameliyat olmuştu

Altun, 2007 yılında 2.5 saat süren operasyonla ameliyat olmuştu. Şarkıcının beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı belirtilmişti. Ameliyatı gerçekleştiren doktor, "Beyin zarında gelişen bir tümör, 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümör patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum" şeklinde bilgi vermişti.

Editör: İlan35